Пошук по сайту


15: 00 16: 00 Офіційне відкриття фестивалю. Відкриття виставки на відзначення 80-річчя Національного видавництва дитячої літератури

15: 00 16: 00 Офіційне відкриття фестивалю. Відкриття виставки на відзначення 80-річчя Національного видавництва дитячої літератури

Сторінка1/3
  1   2   3
16 жовтня (четвер)
Зал 4 - 15:00 – 16:00 - Офіційне відкриття фестивалю. Відкриття виставки на відзначення 80-річчя Національного видавництва дитячої літератури «Веселка»

Зал 4 - 16:00 – 16:30 - Презентація виставки дитячого пленерного малюнку Міжнародного конкурсу "Золотий мольберт" (м. Львів), присвячена 200-річчю Т.Г. Шевченка та Небесній Сотні

Зал 5 - 16:30 – 17:00 – Відкриття виставки артбуків

Зал 4 - 17:00 – 18:00 – Виступ дитячого фольклорного ансамблю «Райгородок» під орудою Сусанни Карпенко

Сусанна Карпенкоспівачка, керівник дитячого ансамблю українського традиційного співу «Райгородок»; учасниця проектів Олега Скрипки «Ле Гранд Оркестр» та «Чоботи з бугая», джазового проекту Д. Найдича «Давнина».

Зал 4 - 18:00 – 20:00 –Тарас Компаніченко та Хорея Козацька

Хорея Козацька – ансамбль стародавньої музики, заснований у Києві 2005 р. Виконує музику Середньовіччя, Ренесансу, бароко, класицизму, романтизму та окремі сучасні твори. Керівник – Заслужений артист України Тарас Компаніченко.
АКЦІЇ ВПРОДОВЖ УСЬОГО ДНЯ


  • Майстер-клас «Шоколадне королівство» - від «Львівської майстерні шоколаду» - на майстер-класі можна власноруч виготовити різноманітні фігурки з шоколаду та розмалювати їх на свій смак.

  • Квест «У пошуках музейних скарбів» - допоможи віднайти сховані злим чаклуном експонати.

  • Майстер-клас «Лаврська друкарня» від Олени Поліщук та Олександра Рачковського. Ви отримаєте можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток. 

  • Акція «Твоя книга для твого однолітка на Сході України» - прийди на Фестиваль та принеси або придбай книгу для дітей з регіонів України, де відбувається війна. По закінченню Акції книги будуть передані дітям до шкільних бібліотек Луганської та Донецької областей.

  • Листівки від Магів та Янголів підпиши листівку на підтримку наших бійців на Сході

  • Майстер-клас «Інтролігаторська майстерня». Про особливості виготовлення окладів та оправ до видань розповість Олег Будзан.

  • Створення щоденника фестивалю своїми враженнями від фестивалю і пропозиціями Ви зможете поділитись на сторінках щоденника фестивалю «Азбукове Королівство Магів і Янголів».


17 жовтня (п’ятниця)
Зал 3 - 10:00 – 11:00 – Презентація книги "Зубасті задачки" від славетного пірата Кузька Кузякіна та "Видавництва Старого Лева".

Кузько Кузякін – автор, художник, педагог. Ілюстрував та редагував дитячі журнали(«Пізнайко», «Мамине сонечко», «Професор Крейд», «Артек»). Отримав відзнаку в кількох літературних конкурсах («Коронація Слова», «Смолоскип», «Белая скрижаль», «Витоки», премії імені Олександри Кравченко).

Зал 4 -10:00– 11:00– "Мега-гра "КОТОБАТЛ". Проводять письменниця Тетяна Щербаченко та художниця Женя Миронюк. Організатори: "Видавництво Старого Лева" та "Барабука".

Тетяна Щербаченко – автор дитячих книжок, літературний критик, редактор. Член журі літературних конкурсів та рейтингів у сфері дитячої літератури («Великий Їжак» (2012), «Коронація слова» (2011), «Книга року» (2004-2012) та ін.). Член Асоціації українських письменників.
Зал 5 - 10:00 – 11:00 Михайло Слабошпицький презентує видання для дітей
Зал 1 - 11:00 – 12:00 "Таємниці абетки Григорія Нарбута". Майстер-клас викладача "Культурного проекту" Оксани Садовенко. Познайомимось з легендарною українською абеткою. Створимо власну літеру, надихнувшись роботами художника.
Зал 1 - 11:00 –12:00 - літклуб «Букмоль» влаштує інтерактивне читання книги «Біля ковчега о восьмій» — іронічної, дотепної і водночас зворушливої філософської повісті про дружбу, чесність та справжню любов.

Книга «Біля ковчега о восьмій» - це перший прозовий текст німецького драматурга Ульріха Хуба, у якому автор намагається зрозумілою для дитини мовою говорити про доволі складні (і дуже актуальні) філософські проблеми.

Після читання ми разом з дітьми трохи пофантазуємо і створимо іграшки головних персонажів книги — кумедних пінгвінів у яскравих шапочках.
Зал 2 - 11:00 – 12:00 – Презентація та майстер-клас від видавництва «Мамине сонечко»

Зал 3 – 11:00-12:00 – Тамара Коломієць презентує «Абетку дитячої безпеки»

Тамара Коломієць – українська поетеса, перекладач. Лауреат премій ім. Павла Тичини, ім. Наталі Забіли, член НСПУ.
Зал 4 - 11:00 – 12:00 – Презентація книги «Казковий світ Бориса Грінченка» від дитячої письменниці і поетеси Мар’яни Ангелової
Зал 5 - 11:00 – 12:00 – практичні заняття для старшокласників, батьків та вчителів на тему: «Складання легенди за опорними словами». Проводить кандидат психологічних наук, доцент Олександр Бреусенко-Кузнєцов (автор понад 60 наукових праць, оповідань-фентезі, оригінальних казкотерапевтичних методик)
Зал 1 - 12:00 – 13:30 – "Ритм Степана Ковніра". Майстер-клас викладача "Культурного проекту" Оксани Садовенко. Досліджуємо українське бароко на прикладі Ковнірівського корпусу Києво-Печерської лаври.
Зал 2 - 12:00 – 13:00 – Видавництво «Наірі» та ілюстратор Наталія Єщенко презентують серію «Українська народна казка», долучіться до творення казки на майстер-класі «Малюємо казку»
Зал 3 - 12:00 – 13:00 – Лялькова вистава «Принцеса Стрибунка» Єжи Дворського
Зал 4 - 12:00 – 13:00 - Зірка Мензатюк презентує повість «Ангел золоте волосся» з ілюстраціями Катерини Штанко («Видавництво Старого Лева», 2013)

Що може розрадити дівчинку, життя якої складається з самих неприємностей? І вчителька раз у раз записує зауваження у щоденник, і однокласники дошкуляють, і тато не їздить на крутому джипі. Але найгірше – братикові потрібна операція, тому батькам, напевне, доведеться продати квартиру… Тут допоможе хіба диво. Справжнє. Як-от поява Ангела Золоте Волосся, який навчить бачити добро навіть у щоденних клопотах і щиро вірити в те, що життя насправді прекрасне.

Зірка Мензатюк – лауреат премії імені Лесі Українки, чиї книги стали бестселерами в український дитячій та підлітковий літературі останнього десятиліття.
Зал 5 - 12:00 – 13:00 – Анастасія Денисенко презентує путівник по Києву для дітей «Мій маленький Київ» (для дітей 7-10 років) від видавництва «Laurus» (+ майстер-клас)
Зал 1 - 13:30 – 14:30 – майстер-клас «Мрамурування» із декоративного оздоблення книги проводить Ірина Боса. Дізнаєтесь про один із давніх способів оформлення книжкової обкладинки та створіть власну.
Зал 2 - 13:00 – 14:00 – презентація та майстер-клас від журналу «Пізнайко»
Зал 3 - 13:00 – 14:00 – Зірка Мензатюк презентує повість «Як я руйнувала імперію» Ілюстрації: Ростислав Попський («Видавництво Старого Лева», 2014)

«Як я руйнувала імперію» - перша українська повість для підлітків про останні роки радянської імперії

Зірка Мензатюк – лауреат премії імені Лесі Українки, чиї книги стали бестселерами в український дитячій та підлітковий літературі останнього десятиліття
Зал 4 - 13:00 – 14:00 – Сашко Дерманський презентує «Чудове Чудовисько і Погане Поганисько». В презентації бере участь Іван Малкович.

Олександр Дерманський - український дитячий поет, прозаїк та казкар. Член Національної спілки письменників України. Літературний редактор дитячого журналу «Стежка». Перші вірші для малечі опублікував 2001 року. З того часу було надруковано в періодичних дитячих виданнях чимало його віршів, оповідань та казок. Автор десяти дитячих повістей та казок, серед яких: «Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська», «Король буків, або таємниця Смарагдової книги» та ін.

Іван Малкович - український поет, перекладач та видавець, власник і директор видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

Зал 5 - 13:00 – 14:00 – Леся Воронина та Катерина Штанко презентують серію книг «Слон на ім’я Ґудзик» («Видавництво Старого Лева», 2013). На гостей презентації чекають приємні несподіванки та сюрпризи, а також кумедні подарунки, що представляють героїв серії.

Леся Воронина - автор та ведуча програм на Радіо Культура. Член Спілки письменників України, член Асоціації Українських письменників. Пише для дітей. Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів

Катерина Штанко— відома українська художниця. Співпрацювала з видавництвами «Веселка», «Дніпро», «Свенас», «Марка України», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Грані-Т» та «Видавництво Старого Лева». Учасниця багатьох республіканських всесоюзних та міжнародних виставок.
Зал 1 - 14:30 – 15:30 –Майстер-клас «Музейна папірня» На майстер-класі Ви дізнаєтесь про історію виникнення паперу, познайомитесь з процесом його виготовлення, і, звичайно, зможете зробити папір власними руками

Зал 2 - 14:00 – 15:00 – Майстер-клас «Фестивальна листівка» Використовуючи природні матеріали та різноманітні види паперу (у тому числі й ручного литва) , Ви зможете виготовити чудову листівку
Зал 3 - 14:00 – 15:00- Вид-во "Свічадо" презентує інсценізацію за одним з найвідоміших творів американської літератури для юнацтва романом "Маленькі жінки" Луїзи Мей Олкот (1832 - 1888). (Відвідувачам буде запропоновано для перегляду сценка за уривком із тексту твору).

Маленькі жінки” – зворушлива, місцями сумна, а іноді з гумором історія про те, до чого потрібно прагнути і у що вірити. Це розповідь про благородство, відданість і справжню любов чотирьох сестер Мег, Джо, Бет та Емі, які народилися у небагатій, але дуже дружній сім'ї. Дівчата у щоденних домашніх справах очікують на батькове повернення з війни.

Роман «Маленькі жінки» (Little Women, 1869) написаний із власного життєвого досвіду та спогадів про дитячі роки; героїня твору Джо є автопортретом. Продовження роману — «Гарні дружини» вийшло друком в 1869 році. У 1994 р. твір було екранізовано.

Зал 4 - 14:00 – 15:15 – Іван Малкович презентує нові книжки видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га». В презентації беруть участь художники Катерина Штанко та Кость Лавро

Катерина Штанко— відома українська художниця. Співпрацювала з видавництвами «Веселка», «Дніпро», «Свенас», «Марка України», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Грані-Т» та «Видавництво Старого Лева». Учасниця багатьох республіканських всесоюзних та міжнародних виставок.

Кость Лавро – український книжковий графік, член Національної спілки художників України. Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка. Роботи Костя Лавра неодноразово входили до каталогів виставок дитячої книги у Болоньї, Братиславі тощо.

Іван Малкович - український поет, перекладач та видавець, власник і директор видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га».
Зал 5 - 14:00 – 15:00 – творча зустріч з Володимиром Рутківським, презентація нових видань

Володимир Рутківський – український поет, прозаїк, дитячий письменник, журналіст. У 2011 р. став лауреатом премії «Книга року ВВС» за двотомний історичний роман «Сині води». Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка
Зал 1 - 15:30 – 16:30 - майстер-клас з акторської майстерності проводить Наталія Шилова (Перший жіночий театр)
Зал 2 - 15:00 – 16:30 Майстер-клас для дітей «Домалюй своє»: кожен учасник отримає ілюстрації з книги Мартіна Кубата «Навіть ручка спітніла» та створіть ексклюзивну історію. Акцію проводить "Чеський центр у Києві".
Мартін Кубат – графік та ілюстратор , який творить переважно малюнки ручкою і тушшю у дуже особливому стилі – створює дивовижної дитячі книжки-домальовки Його унікальна книга під назвою «Вже вечір, випускайте чорта» отримала нагороду Найкрасивіша чеська книга року – 2008.
Зал 3 - 15:00 – 16:00 – Лариса Лісовська. Презентація автентичних перевидань (2014 р.) творів Юрія Горліс-Горського «Холодний Яр», «У ворожому таборі», «Отаман хмара» та «Ave dictator!».

Перші видання відбулися у 1930-х рр.у Львові.

Юрій Горліс-Горський (псевдонім Лісовського) – письменник-мемуарист, у своїх творах розповів про антибільшовицьке повстання на Черкащині (терен Холодного Яру) на початку 1920-х рр. .Лариса Лісовська – донька славнозвісного письменника.
Зал 4 - 15:15 – 16:15 - "Веселкові обрії Всеволода Нестайка" - зустріч, присвячена пам’яті Всеволода Зіновійовича Нестайка. Модератор заходу - Наталя Марченко, книгознавець, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту біографічних досліджень НБУВ, координатор порталу «КЛЮЧ» (НБУ для дітей) - проекту, присвяченого книзі для дітей в Україні.

У програмі заходу: голосні читання творів Всеволода Нестайка від Національної бібліотеки України для дітей; мультимедійна презентація "Твори Всеволода Нестайка мовами світу", презентація бібліографічного покажчика «Всеволод Нестайко: «Я все життя писав саме для дітей – писав із любов‘ю, болем і тривогою» (Національна бібліотека України для дітей). Представник бібліотеки - Шамаріна Тетяна Василівна, заступник генерального директора з питань інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів; Виступ Бойко Ірини Трохимівні - головного редактора Національного видавництва дитячої літератури "Веселка".
Зал 5 - 15:00 – 16:00 – "Чупакабра та інші зайчики за руку з черепахою" - презентація нової поетичної серії "Добрі вірші" видавництва "Фонтан казок" за участі її авторів, поетів Івана Андрусяка і Василя Карп’юка; творчу підтримку надають майбутні автори цієї серії - поети Юрій Бедрик і Сашко Дерманський.

Іван Андрусяк – поет, дитячий письменник, літературний критик, перекладач. Один із засновників літературного угрупування «Нова дегенерація», лауреат численних премій: «Смолоскип» (1995), «Благовіст» (1996), «Золотий Лелека» (2008), міжнародної премії «Corona Carpatica» (2010) та ін.

Василь Карп'юк— поет, прозаїк, публіцист, блогер. Автор збірки вибраних творів «Мотлох», поетичної книги «BRUSTURY» та низки публікацій у періодиці, лауреат літературних премій: «Смолоскип», «Гранослов», ім. О. Гончара та інших, учасник музично-літературного проекту «Оркестр Бобовата».

Юрій Бедрик— український поет, перекладач, літературознавець. Кандидат філологічних наук. Живе і працює у Києві. Автор книжки віршів для дітей «Тьотя Бегемотя» (2010). Переклади поезій Франсуа Війона, Парні, Жерара де Нерваля, Поля Верлена, Артюра Рембо, Яна Кохановського, Болеслава Лесьмяна, Яна Лехоня, Юліана Тувіма, Ярослава Івашкевича, Константи Ільдефонса Галчинського та ін. Лауреат Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя.

Олександр Дерманський - український дитячий поет, прозаїк та казкар. Член Національної спілки письменників України. Літературний редактор дитячого журналу «Стежка».
Зал 2 - 16:00 – 17:00 - Видавництво «Наірі» в рамках серії «Допоможи собі сам» презентує книги Джуліана Слея «Жизненные кризисы», в якій автор пропонує 12 кроків для трансформації свого ставлення до кризи; та відомого спеціаліста з конфлікт-менеджменту Фрідріха Глазла «Семейные конфликты».

Зал 3 - 16:00 – 17:00 – Вивчаємо давню історію України. Презентація історичного роману Леся Качковського «Вибір Аскольда»

Лесь Качковський – вчений-хімік, доктор хімічних наук, письменник, Лауреат Літературної премії ім. Дмитра Загула
  1   2   3

поділитися в соціальних мережахСхожі:

1. Великі географічні відкриття: зустріч цивілізацій Відкриття європейців
Форми та методи організації навчальної діяльності на заняттях з курсу. Критерії І засади тематичного, семестрового І річного оцінювання....

Прес-служба Посольства України в Канаді
Тараса Шевченка в Україні та у світі із колекції фотографа-монументаліста, шевченкознавця, дослідника скульптурних зображень Кобзаря...

Відзначення 200-річчя Т. Г. Шевченка Постанова Верховної Ради від 19. 06. 13
Про підготовку та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

План проведення тижня з 12. 03 до 16. 03 Понеділок виставка творів...
Виставка творів Т. Г. Шевченка(шкільна бібліотека) Оголошення початку роботи – відкриття (лінійка)

Анотація опрацьованої додаткової літератури з курсу дисципліни, бібліографічний...
...

1. Відкриття Вільгельма Рентгена
В електромагнітному спектрі діапазон частот рентгенівського випромінювання лежить між ультрафіолетом та гамма-променями[1]

Керівництво театралізованими іграми Мета дошкільної освіти сформувати...
Мета дошкільної освіти сформувати базу особистісної культури дитини через відкриття їй світу в його цілісності та різноманітності...

Конспект. С. р
Конспект. С. р: Історія відкриття імунітету. Специфічний та неспецифічний захист організму

Степан Наливайко Таємниці розкриває санскрит
Автор переконаний, що найбільші несподіванки й відкриття чекають на нас при зверненні до санскриту й санскритських джерел

До 200-річчя від дня народження т. Г. Шевченка з української мови...
Вони відповідають навчально-виховним завданням школи та віковим особливостям учнівБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка