Пошук по сайту


Анал І тичнийзв І т про результати роботи Президента України Віктора Януковича

Анал І тичнийзв І т про результати роботи Президента України Віктора Януковича

Сторінка1/6
  1   2   3   4   5   6А Н А Л І Т И Ч Н И Й З В І Т

про результати роботи

Президента України

Віктора Януковича

З М І С Т:

Розділ І. Хронологія роботи Президента України - 3. -
Лютий 2010 року - 3. -.

Березень 2010 року - 3. -

Квітень 2010 року - 4. -

Травень 2010 року - 7. -

Червень 2010 року - 8. -

Липень 2010 року - 9. -

Серпень 2010 року - 12. -

Вересень 2010 року - 13. -

Жовтень 2010 року - 15. -

Листопад 2010 року - 17. -

Грудень 2010 року - 19. -

Січень 2011 року - 22. -

Лютий 2011 року - 24. -

Розділ ІІ. Результати запровадження реформ Президента України - 25. -
Турбота про кожну людину - 26. -

Безтурботне дитинство - 26. -

Молоді – впевнений старт - 27. -

Доступна і якісна освіта - 27. -

Здорові люди – впевнене майбутнє - 28. -

Доступне житло і розвиток будівельної галузі - 30. -

Турбота про пенсіонерів - 32. -

Подолання економічного спаду та забезпечення

зростання національної економіки - 33. -

Стабільний курс гривні. Успішний бізнес - 34. -

Відродження села. Доступні та якісні продукти харчування - 34. -

Міжнародне визнання та повага - 35. -

Сильне самоврядування – вирішення повсякденних проблем - 38. -

Боротьба з корупцією. Справедливе правосуддя - 39. -

Зміцнення демократії. Удосконалення виборчої системи - 40. -

Сучасна армія і безпека країни - 41. -

Розділ І.

ХРОНОЛОГІЯ РОБОТИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

НАД ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ
В.Янукович із першого дня перебування на посаді Президента України почав виконувати положення передвиборчої програми “УКРАЇНА – ДЛЯ ЛЮДЕЙ!”.
Лютий 2010 року

Одним із його перших рішень був Указ про боротьбу з бідністю, що передбачав, зокрема, підняття рівня зарплат і пенсій (“Про невідкладні заходи з подолання бідності” від 26 лютого 2010 року № 274/2010).

Указ Президента України В.Януковича “Про утворення Комітету з економічних реформ” (від 26 лютого 2010 року № 273) розпочав процес негайного проведення в країні структурних економічних реформ, спрямованих на побудову в Україні сильної економіки, створення нових робочих місць, забезпечення людям гідної роботи і гідного рівня життя.

Ще одним Указом, який підписав Президент України В.Янукович 26 лютого, став Указ про формування системи з викорінення корупції в Україні “Про утворення Національного антикорупційного комітету” (№ 275).

Отже, у перший же день перебування на посту Глави держави В.Янукович зробив три важливі кроки на шляху докорінної перебудови усього державного механізму.

Президент України В.Янукович ініціював створення робочої групи з швидкого та ефективного проведення судової реформи. Робоча група створена Указом Президента України від 24 березня 2010 року № 440 “Про Робочу групу з питань судової реформи”. До групи увійшли експерти, науковці, колишні судді з досвідом і нинішні представники судової системи.
Березень 2010 року

1 березня відбувся перший закордонний робочий візит новообраного Президента України до Брюсселя (Бельгія) для переговорів з керівництвом ЄС. Високі представники Євросоюзу під час зустрічей з Главою держави відзначили прозорість та демократичність виборів в Україні, висловили готовність усебічно сприяти Україні в процесі реалізації реформ. Було досягнуто домовленості щодо започаткування спільної роботи над розробкою „дорожньої карти” із запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

5 березня відбувся офіційний візит Президента України в Російську Федерацію (м. Москва). Проведені зустрічі з Президентом та Керівником Уряду Російської Федерації вперше за останні роки засвідчили налаштованість обох сторін на розвиток конструктивних міждержавних взаємин. Було покладено край політиці взаємних звинувачень та розпочато дружній, взаємовигідний діалог. У ході візиту ухвалена заява Президентів України та Російської Федерації, яка однозначно засвідчила готовність сторін до нормалізації діалогу, відновлення атмосфери дружби, довіри та взаємної поваги.

11 березня у Верховній Раді України було сформовано нову парламентську коаліцію, яка взяла на себе усю повноту відповідальності за виведення країни з політичної та соціально-економічної кризи.

Коаліція зразу ж запропонувала новий уряд, до складу якого увійшли високопрофесійні і відповідальні фахівці.

У зв'язку з цим Президент України виступив у Верховній Раді України та, зокрема, представив Голову нового уряду, Міністрів закордонних справ і оборони та Голову Служби безпеки України.

З нагоди формування нової парламентської більшості Президент України також виголосив Звернення до Українського народу.

Глава держави доручив Віце-прем’єр-міністру України С.Тігіпку попрацювати над спрощенням процедури отримання дозволів для підприємців.

У ході зустрічі з Віце-прем’єр-міністром України Б.Колесніковим Президент України доручив розробити інвестиційну програму залучення коштів для підготовки до Євро-2012.

Президент України В.Янукович повернув зі своїми пропозиціями Закон України “Про внесення змін до статті 11 Закону України “Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України” для повторного розгляду Верховною Радою України.

Глава держави заветував Закон України “Про здійснення державних закупівель”, щоб уникнути корупції. Він повернув закон у парламент із суттєвими поправками, які забезпечать прозорість прийняття рішень у процесі державних закупівель. Таке рішення Глави держави отримало схвалення багатьох критиків цього закону, в тому числі – й представників опозиції.

З огляду на незадовільний стан, що склався із забезпеченням функціонування систем життєзабезпечення міста Києва, низький рівень надання громадянам соціальних послуг, а також інших питань, що потребують невідкладного реагування, Президент України В.Янукович дав Прем’єр-міністру України М.Азарову та керівництву м. Києва відповідне доручення щодо вирішення нагальних проблем забезпечення життєдіяльності та подальшого розвитку м. Києва.
Квітень 2010 року

7 квітня відбувся офіційний візит Президента України до Республіки Казахстан (м. Астана), який відкрив нову сторінку у відносинах між Україною та Казахстаном. Президентами підписано План дій Україна – Казахстан на 2010 – 2011 роки (Дорожня карта–3), що заклав основу спільних реальних кроків у напрямі активізації співробітництва. Досягнуто домовленості про щорічне проведення засідань міждержавних комісій для вироблення конкретних пропозицій щодо двосторонньої співпраці; реалізацію проектів, зокрема в галузі сільськогосподарського машинобудування та паливно-енергетичного комплексу. У присутності Глав держав було підписано Протокол про внесення змін і доповнень до Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Казахстан про взаємні поїздки громадян від 19 травня 2000 року.

З 11 по 14 квітня відбувся робочий візит Президента України до США (м. Вашингтон) для участі у Саміті з питань ядерної безпеки. Проведено зустріч Президента України В.Ф.Януковича з Президентом США Б.Обамою, під час якої було досягнуто стратегічної домовленості про вивезення з України на компенсаційній основі високозбагачених ядерних матеріалів та розвиток співпраці у сфері ядерних технологій. Рішення України про вивезення ВЗУ було позитивно розцінено учасниками Саміту, насамперед американською стороною, яка неодноразово публічно підтвердила, що це рішення України стало „головним результатом Саміту з питань ядерної безпеки”, підтверджуючи, що наша держава залишається „світовим лідером” у сфері нерозповсюдження. За підсумками українсько-американських переговорів було прийнято Спільну заяву Президентів України та США, яка підтверджує стратегічний характер двосторонніх відносин та містить важливі для України політичні сигнали. Під час Саміту Президентом України було започатковано важливу ініціативу щодо проведення в Україні у квітні 2011 року Міжнародної конференції високого рівня з питань Чорнобилю.

Президент України В.Янукович своїм Указом за № 469 створив Громадську гуманітарну раду як консультативно-дорадчий орган при Президентові України. До складу Ради увійшли відомі діячі науки, культури, мистецтва, літератури такі, як: Дмитро Стус, Іван Драч, Михайло Резнікович, Валерій Бебик, Роман Лубківський, Петро Толочко, Богдан Ступка та багато інших авторитетних громадських діячів.

Глава держави підписав Указ про створення Комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (№ 470).

Президент України підписав Указ про оптимізацію діяльності з розроблення наукових засад національної безпеки України (№ 471).

Президент України створив Раду регіонів як консультативно-дорадчий орган (Указ Президента України від 9 квітня 2010 року № 533 “Про Раду регіонів”). Рада опікується питаннями збалансованого соціально-економічного розвитку регіонів. Вона також займається проблемами поліпшення інвестиційної привабливості регіонів.

21 квітня відбувся робочий візит Президента Російської Федерації в Україну (м. Харків). У результаті переговорів між Президентом України В.Януковичем та Президентом Російської Федерації Д.Медведєвим було вирішено два найбільш проблемних на той час питання порядку денного двосторонніх відносин: досягнуто домовленості щодо питання зниження ціни на газ для України, а також врегульовано проблематику перебування на території України Чорноморського флоту РФ. Відповідні результати переговорів зафіксовані у підписаній Главами держав Угоді між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України, а також у підписаних НАК “Нафтогаз України” та ВАТ “Газпром” доповненнях до газових контрактів від 19 січня 2009 року. Президент України В.Янукович та Президент Росії Д.Медведєв за підсумками українсько-російських переговорів підписали Угоду між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України, яку 27 квітня ратифікувала Верховна Рада України (Закон України № 2153-VI). Також у присутності Глав держав були підписані доповнення до газових контрактів від 19 січня 2009 року. Йдеться про доповнення до контракту між ВАТ “Газпром” та НАК “Нафтогаз України” про купівлю-продаж природного газу на період між 2009–2019 роками та доповнення до контракту між “Нафтогазом України” та “Газпромом” про об’єми та умови транзиту газу через територію України у 2009–2019 роках.

Глава держави доручив активізувати роботу із забезпечення захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В.Янукович дав доручення забезпечити особистий патронат голів місцевих державних адміністрацій над закладами для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та взяття під особливий контроль питань щодо поліпшення матеріально-технічної бази таких закладів, створення належних умов для фізичного, інтелектуального і духовного розвитку дітей, які виховуються в цих закладах, приділивши необхідну увагу забезпеченню їх харчуванням, одягом, взуттям, засобами особистої гігієни.

27 квітня відбувся робочий візит Президента України до Франції (м. Страсбург) для участі у сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Президент України у своєму виступі перед депутатами ПАРЄ виклав підходи до найбільш актуальних питань внутрішньої та зовнішньої політики України. Проведено зустрічі з Головою Асамблеї Мевлютом Чавушоглу, Генеральним секретарем Турбйорном Ягландом, а також з керівниками Венеціанської комісії Д.Букіккіо і Європейського суду з прав людини Ж.Костою. У ході візиту Рада Європи підтвердила готовність надавати Україні підтримку в реалізації демократичних реформ, спрямованих на досягнення європейських стандартів. Було домовлено про широке залучення експертного потенціалу Ради Європи у сферах, де ця організація має значний накопичений досвід. Ідеться, зокрема, про проведення судової реформи, реформування виборчого законодавства, боротьбу з корупцією, утвердження свободи слова, повага прав та свобод людини.

29 квітня відбувся робочий візит Президента України до Республіки Білорусь (м. Мінськ). Основним результатом візиту стала домовленість про завершення договірно-правового оформлення українсько-білоруського державного кордону та необхідність вирішення пов’язаної з цим проблеми фінансових розрахунків між Україною та Республікою Білорусь. За результатами переговорів було ухвалено заяву Президентів України та Республіки Білорусь, яка засвідчила зацікавленість сторін у підтримці та подальшому розвитку українсько-білоруського діалогу, поглибленні взаєморозуміння між народами обох країн, пошуку нових форм і сфер співробітництва з метою виведення двосторонніх відносин України і Республіки Білорусь на високий рівень партнерства. У рамках робочого візиту було підписано низку двосторонніх документів, зокрема: Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво у сфері охорони культурної спадщини; Програму співробітництва між Міністерством культури і туризму України та Міністерством культури Республіки Білорусь на 2010–2013 роки.

Президент України В.Янукович підписав Закон України № 2154-VI “Про Державний бюджет України на 2010 рік”.
Травень 2010 року

За результатами робочої зустрічі з Головою Ради міністрів АР Крим Глава держави підписав відповідне доручення, що, зокрема, передбачало розробку і подальше внесення в установленому порядку до Верховної Ради України проекту Закону України “Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим”, який має визначати повноваження Ради міністрів Автономної Республіки Крим і республіканських (АРК) органів виконавчої влади.

Доручення також передбачало розробку і внесення на розгляд Верховної Ради України із забезпеченням супроводження у парламенті проектів законів щодо:

упорядкування земельних відносин в Автономній Республіці Крим, передбачивши право розпорядження Радою міністрів Автономної Республіки Крим земельними ділянками окремих категорій;

врегулювання питань управління майном, що належить Автономній Республіці Крим.

Також серед завдань – створення Міжвідомчої робочої групи для підготовки рішення щодо будівництва транспортного мостового переходу через Керченську протоку.

Президент України В.Янукович виступив із ініціативою створення фонду підтримки національної збірної України по футболу на період її підготовки та безпосередньої участі в іграх фінальної частини Євро-2012.

Таку пропозицію він висловив під час засідання Комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

8 травня відбувся робочий візит Президента України до Російської Федерації (м. Москва) для участі у неформальному саміті глав держав-учасниць СНД, присвяченому 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років. Візит продемонстрував готовність України до подальшої активізації безпосереднього діалогу з главами держав-учасниць СНД у дво- та багатосторонньому форматі. Результатом саміту стало підписання Звернення глав держав-членів СНД до ветеранів фронту і трудівників тилу країн Співдружності у зв’язку з 65-річчям Перемоги, а також низки рішень Ради глав держав СНД, зокрема щодо оголошення 2011 року Роком історико-культурної спадщини та 2012 року Роком спорту та здорового способу життя.

17–18 травня відбувся офіційний візит Президента Російської Федерації в Україну (м.Київ). Під головуванням Президента України Віктора Януковича та Президента Росії Дмитра Медведєва відбулося Третє засідання Українсько-Російської міждержавної комісії (після дворічної перерви фактично відновлено роботу цього основного органу двосторонньої співпраці).

Після завершення III засідання Українсько-Російської міждержавної комісії під головуванням Президента України В.Януковича і Президента Російської Федерації Д.Медведєва відбулася церемонія підписання низки двосторонніх документів, зокрема: Угоди між Україною і Російською Федерацією про демаркацію українсько-російського державного кордону; Міжурядової Угоди про співробітництво в галузі використання і розвитку російської глобальної навігаційної супутникової системи ГЛОНАСС. Також Глави держав ухвалили Підсумковий протокол третього засідання Українсько-Російської міждержавної комісії. Президенти підписали спільні заяви: щодо удосконалення системи європейської безпеки, щодо врегулювання придністровської проблеми та з питань безпеки в Чорноморському регіоні.

Президент України В.Янукович підписав Закон України № 2258-VI “Про внесення змін до Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом”.
Червень 2010 року

  1   2   3   4   5   6

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Нака з
Україні ” та на виконання п. 9 доручення Прем’єр-міністра України М. Я. Азарова від 20. 07. 11 №34184/2/1-11 до підпункту 10 пункту...

Нака з
Протокольного рішення за результатами засідання Громадської гуманітарної ради під головуванням Президента України В. Ф. Януковича...

Список літератури щодо теми «Обдарована дитина» Указ Президента України...
Указ Президента України Про Програму роботи з обдарованою молоддю на 2001 2005 роки від 08. 02. 2001

Звіт про виконання плану роботи
України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями І дорученнями голови Сумської обласної державної...

Харьковская общеобразовательная школа
Конституції України про освіту, законів «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про мови», наказів Президента України «Про...

Закон України «Про загальну середню освіту»
Указ Президента України «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні» від 20. 03. 2008 №244\2008

Законів України «Про освіту»
Указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти України», «Про додаткові заходи...

8 6 дітей, з них дошкільного віку – 62 дитина, шкільного – 24
Он про права дитини, законами України, актами Президента України, рішенням місцевих органів виконавчої влади, Положенням про центральну...

На новий 201 2 -201 3
Указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти України», «Про додаткові заходи...

Інститут післядипломної педагогічної освіти
Украины от 24. 09. 2012г. №1038 «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка