Пошук по сайту


Звіт про виконання плану роботи

Звіт про виконання плану роботиЗвіт про виконання плану роботи

Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

за І квартал 2014 року
При виконанні плану роботи Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у І кварталі 2014 року основна увага була зосереджена на виконанні завдань, визначених законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голови Сумської обласної державної адміністрації.

Для забезпечення виконання плану роботи вживалися необхідні організаційні заходи, проводилися наради з працівниками Центру, робочі зустрічі з працівниками установ соціальної сфери.

У І кварталі 2014 року робота районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активізована у зв’язку із значним зниженням температури, оскільки головним контингентом роботи центрів є сім’ї, що знаходяться у складних життєвих обставинах.

Наказом директора Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 26.12.2013 №59 «Про організацію роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування» затверджено графік відповідальних осіб – працівників обласного центру та план заходів щодо організації роботи місцевих центрів, закладів соціального обслуговування протягом зимового періоду 2013/2014 років. Узагальнення інформації про роботу фахівців у наданні соціальних послуг виявленим сім’ям, вирішенні порушених питань, проводилося щопонеділка.

При заступнику голови обласної державної адміністрації Т.Іщенко, керівниках Департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації відбулися звіти директора соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Сітало Ж.П (11.01) та директора Сумського обласного центру соціально-психологічної допомоги Т.Бересь (15.01) про підсумки роботи закладів у 2013 році та перспективні плани діяльності на 2014 рік, стан фінансування закладів, їх матеріально-технічне, кадрове забезпечення.

Щопонеділка в обласному центрі відбувалися робочі наради з директорами соціальних закладів щодо обговорення поточних питань, планування на тиждень, шляхів вирішення проблемних питань закладів соціальної сфери – соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та Центру соціально-психологічної допомоги. Щоп’ятниці керівники цих закладів брали участь у засіданнях апаратних нарад у Департаменті соціального захисту обласної державної адміністрації.

Протягом І кварталу 2014 року проводилися виїзди для ознайомлення керівництва Центру з діяльністю установ соціальної сфери - соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та Центру соціально-психологічної допомоги з питань функціонування у зимовий опалювальний період, зокрема створення пункту обігріву, ознайомлення з порядком ведення документації по соціальній роботі з клієнтами, умовами проживання клієнтів тощо.

У І кварталі 2014 року директор Центру Т.Шевченко взяла участь у засіданні колегії Мінсоцполітики (06.02), а також у двох засіданнях колегії Сумської обласної державної адміністрації (16.01, 22.01), сесії Сумської обласної ради (24.01), селекторній нараді із заступниками голів РДА, міських голів при заступнику голови обласної державної адміністрації Т.Іщенко (20.01) з питань дотримання законодавства України, розгляду подання обласної прокуратури щодо заходів із запобігання насильству у сім’ях та жорстокого поводження з дітьми; селекторних нарадах Міністерства соціальної політики України з питань роботи суб’єктів соціальної сфери, зокрема, активізації роботи щодо популяризації сімейних форм виховання, активізації діяльності соціальних закладів у зимовий період 2014 року (21.01, 30.01), засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації у режимі відеоконференцзв’язку (питання порядку денного «Про підсумки роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2013 рік та основні напрямки діяльності на 2014 рік») (30.01), засіданні комісії з питань розподілу благодійних коштів, що надійшли на рахунок Товариства Червоного Хреста для постраждалих в аварії у Білопільському районі (17.02) тощо.

Заступник директора Центру Кисіль Ю.В. взяла участь у робочих нарадах щодо підготовки та проведення Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини» (13.03, 21.03), у семінарі, організованому прокуратурою Сумської області, з питань соціального супроводу сімей СЖО та соціального супроводження ПС, ДБСТ (26.03), засіданнях штабу з питань розміщення сімей, у тому числі військовослужбовців, які перебувають на території Сумської області (20.03, 27.03), засіданні організаційного комітету з проведення в області щорічної благодійної акції «Серце до серця» допомоги дітям з вадами зору «Я хочу бачити життя» (31.03) тощо.

З метою налагодження дієвої співпраці із структурними підрозділами обласної державної адміністрації щодо спільної роботи у напрямку протидії насильству у дитячому та молодіжному середовищі участь у нараді-семінарі обласного управління освіти і науки для спеціалістів управлінь (відділів) освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів, які опікуються питанням попередження насильства у сім’ї) з питань попередження насильства у сім’ях та жорстокого поводження з дітьми (23.01) взяла начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Поляченко С.О.

З нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості (20.02) директор Центру Шевченко Т.Ю. взяла участь у засіданні «круглого столу» обласного центру соціально-психологічної допомоги «Соціальна справедливість – один із основних загальнолюдських соціальних ідеалів». В обласному ЦСССДМ відбулося засідання «круглого столу» (21.02) на тему «Здійснення соціальної роботи у напрямку формування свідомого, відповідального батьківства: функції суб’єктів соціальної роботи» (відповідальна - провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення соціальної роботи Шульга Т.А.).

У засіданні обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (13.03) взяла участь провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення соціальної роботи Центру Сахнюк Н.М. Також начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Поляченко С.О. взяла участь у селекторній нараді з питань попередження насильства у сім’ях та жорстокого поводження з дітьми для працівників районних/міських управлінь соціального захисту населення (26.03).

Протягом І кварталу до Центру на виконання надійшло 197 документів: з них 54 від ЦОВВ, зокрема, Мінсоцполітики, 21 – розпорядження та доручення голови обласної державної адміністрації, керівництва обласної державної адміністрації, 122 – від структурних підрозділів обласної державної адміністрації, установ та організацій щодо надання відповідної інформації.

На виконання контрольних документів, завдань та доручень органів виконавчої влади, для організації діяльності Центру та функціонування мережі центрів соціальних служб протягом І кварталу 2014 року надіслано 245 листів. З них: з метою налагодження взаємодії по вертикалі до районних та міських центрів направлено 69 листів за основними напрямками щодо посилення та активізації роботи у соціальній сфері (пріоритетні: робота із сім’ями, де від насильства постраждали діти, із сім’ями, де є ризик вилучення дітей із позбавленням батьківських прав, забезпеченість дітей-сиріт житлом, робота із жінками, де є ризик відмови від новонароджених, соціальне супроводження ПС, ДБСТ, соціальна адаптація осіб, які відбули покарання, соціальні послуги особам з функціональними обмеженнями тощо), до Мінсоцполітики – 23, на виконання розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації, апарату обласної державної адміністрації – 18, надання структурним підрозділам обласної державної адміністрації, іншим установам та організаціям відповідної інформації про проведення соціальної роботи центрами соціальних служб області - 135.

Здійснювався контроль за виконанням актів законодавчої та виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови Сумської обласної державної адміністрації. Усі доручення та завдання виконано вчасно та в установлені терміни.

До Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом І кварталу 2014 року надійшло 4 звернення, на особистих прийомах керівництвом Центру прийнято 10 осіб. З них розглянуто з позитивним результатом та надано відповідні роз’яснення заявникам – 13 (93%)

Питання, що порушувалися стосувалися працевлаштування за фахом в гуманітарній сфері, а також співпраці з громадськими, волонтерськими організаціями у соціальній сфері, довлаштування дітей у прийомну сім’ю, проходження навчання для батьків-кандидатів у прийомні сім’ї.

У Центрі проходять планові навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів, які проводяться з метою підвищення їх виховного потенціалу систематично для сімей, що більше року виховують дітей у ПС та ДБСТ (11-12.02), навчання для кандидатів в опікуни, усиновлювачі та батьки-вихователі (11-14.03). У І кварталі 2014 року 4 осіб/сімей (кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі) пройшли навчання та отримали рекомендацію обласних центрів за Програмою підготовки кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі (наказ Мінсім'ямолодьспорту № 1357 від 24.04.2009); 20 батьків/батьків-вихователів, які пройшли навчання за Програмою підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів (наказ Мінсім'ямолодьспорту № 1015 від 04.04.2007), та 7 кандидатів в опікуни/піклувальники пройшли навчання.

Спеціалісти Центру підвищують власний рівень кваліфікації та пройшли курси підвищення кваліфікації державних службовців у Центрі ППКП при обласній державній адміністрації з отриманням сертифікату у лютому-березні (Поляченко С.О., Лишенко В.В.). Пройшла навчання (12.02) у Центрі ППКП при обласній державній адміністрації з питань надання публічної інформації провідний спеціаліст відділу організаційно-правової та кадрової роботи Бортник Т.В., взяв участь у семінарі для юрисконсультів, організованому обласним управлінням юстиції, головний спеціаліст-юрисконсульт Центру Лишенко В.В. (12.03), пройшла навчання працівників, відповідальних за звернення громадян у Центрі підвищення кваліфікації (26.03) провідний спеціаліст відділу організаційно-правової та кадрової роботи Добродумова Е.А.

Відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації керівництво Центру систематично бере участь у засіданнях комісій, рад, штабів, інших дорадчих органів Сумської обласної державної адміністрації, зокрема, засідання штабу з питань розміщення сімей, у тому числі військовослужбовців, які перебувають на території Сумської області, обласної Координаційної ради по впровадженню програми «Репродуктивне здоров’я нації до 2015 року», підготовки та проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії 2014 року, інших.

Керівництво, працівники Центру взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності та Свободи України (22.01), мітингу з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15.02), заходи щодо відзначення в області 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка (09.03).

У стрічці новин на веб-сайті Центру розміщено понад 40 матеріалів щодо діяльності мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей в області. Постійно оновлюється нормативно-правова база, що законодавчо обумовлює діяльність центрів соціальних служб.

У зв’язку з проведенням погашення кредиторської заборгованості та за відсутності фінансування у І кварталі 2014 року на проведення заходів виїзні заходи у райони та міста області, а також навчальні семінари, наради для працівників та фахівців Р(М)ЦСССДМ не проводилися та перенесені на ІІ квартал 2014 року.

План роботи Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей на І квартал 2014 року в цілому виконано.

Заступник директора Сумського

обласного центру соціальних

служб для сім’ї, дітей Ю.В.Кисіль


поділитися в соціальних мережахСхожі:

Звіт про виконання плану роботи
Ці зміни вплинули на загальний системний процес проведення соціальної роботи в області, оскільки на районні/міські центри соціальних...

Звіт Харківської загальноосвітньої школи
На виконання річного плану роботи школи було проведено аналіз військово-патріотичного виховання у Харківській загальноосвітній школі...

Про підсумки проведення дпа в 4,9,11 класах та рівень навчальних досягнень
Згідно плану роботи були своєчасно проведені організаційні заходи, оформлено теги з екзаменаційними матеріалами, якісно здійснювалась...

Звіт Березанської зош І- ііі ступенів
Міністерства освіти І науки України №305 від 18. 08. 1998р., згідно річного плану роботи школи, програми «Обдарована дитина»

Україна олександрійська районна державна адміністрація кіровоградської...
України від 24. 07. 2001 №553 (із змінами), на виконання Плану проведення атестаційної експертизи, затвердженого наказом відділу...

Україна олександрійська районна державна адміністрація кіровоградської...
України від 24. 07. 2001 №553 (із змінами), на виконання Плану проведення атестаційної експертизи, затвердженого наказом відділу...

Харьковская специализированная
На виконання річного плану роботи школи на 2013/2014 навчальний рік, з нагоди відзначення 22 річниці святкування Дня збройних сил...

Коммунальное учреждение «дошкольное учебное учреждение (ясли-сад)...
«Про затвердження міської Програми «Дитяче харчування» на 2012-2015 роки», на підставі плану роботи дошкільного навчального закладу...

Звіт про виконання природоохоронного заходу “
Виконання проектних робіт з природоохоронного заходу “Розробка проекту екомережі Закарпатської області (продовження робіт)” базується...

Інструкція щодо виконання роботи
На виконання екзаменаційної роботи з української мови відводиться 3 год. (180 хв.). Робота складається з трьох частинБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка