Пошук по сайту


Книги, отримані за державною програмою «Українська книга» у 2014 році

Книги, отримані за державною програмою «Українська книга» у 2014 році

Сторінка1/5
  1   2   3   4   5
Книги, отримані за державною програмою «Українська книга»

у 2014 році
Пропонуємо Вашій увазі книги, видані за державною програмою «Українська книга», які за критерієм відбору мають велику наукову, соціальну та виховну цінність.Несбьо, Ю. Безтурботний: скандинавський гостросюжетний роман / Ю. Несбьо ; пер. з норв. В. С. Бойко. - Х. : Фоліо, 2013. - 607 с. - (Карта світу).
Харрі Холе й уявити не міг, у яку халепу вскочив. З одного боку, заплутана справа із пограбуванням банку, в розслідуванні якої виникло більше питань, ніж відповідей, а з іншого — загадкове самогубство його колишньої коханки, з котрою він провів останню в її житті ніч. Усе обертається проти Харрі. Схоже, комусь конче потрібно усунути його, хтось веде з ним дуже ризиковану гру. Та не був би він Харрі Холе, якби дозволив знищити себе…
Несбьо, Ю. Таргани: скандинавський гостросюжетний роман / Ю. Несбьо ; пер. з норв. К. Г. Дуброва. - Х. : Фоліо, 2013. - 381 с. - (Карта світу).
Посол Норвегії знайдений убитим в бангкокском борделі. В Осло поспішають зам'яти скандал і відряджають до Таїланду інспектора поліції Харрі Холе: йому належить провести розслідування якомога більш конфіденційно. Опинившись в злачних місцях Бангкока, серед опіумних будинків і стрип-барів, Харрі поступово виявляє, що в справі з убивством далеко не все так очевидно, як здавалося спочатку. Таргани шарудять за плінтусами. Хтось причаївся в пітьмі, і цей хтось не виносить денного світла.Остен, Д. Доводи розсудку: роман / Д. Остен ; пер. с англ. Т. О. Шевченко. - Х. : Факт, 2013. - 318 с.
Ще зовсім юною Енн Елліот, героїня роману «Доводи розсудку», зустріла свою любов, але змушена була відмовитися від коханого заради інтересів сім'ї. Довгі роки розлуки, що минули до їхньої нової зустрічі, довели: час не власний над істинними почуттями, і хоча крок до щастя зробити непросто, герої впевнені – лише доводи власного розсудку повинні керувати нашими вчинками, стримувати пристрасті та застерігати від зради, у тому числі від зради у коханні…

Остен, Д. Емма: роман / Д. Остен ; пер. с англ. В. Горбатько. - Х. : Факт, 2013. - 447 с.
Іронічна історія дуже розумної молодої жінки, що потрапляє в халепу постійно - по дурості оточуючих? О так! Найбільша (і перша у світовій літературі) книга про інтелектуалку, що стоїть на голову вище свого дрібнопомісного, понуро-благополучного буття? Звичайно ж! І нарешті, роман, що зовсім недавно знайшов друге життя в якості блискучої екранізації? Безумовно! Що це? «Емма». Найточніше, саме саркастичне з творів найяскравішої письменниці XIX в.

Сорока, Ю. В. Арахнофобія: роман / Ю. В. Сорока. - К. : Золоті ворота, 2013. - 251 с.
Арахнофобія – це не лише медичний термін. Арахнофобія – це жах, з яким зустрічаєшся у реальному житті, а він висушує твою душу розумінням: потвора зовсім поряд. Вона чатує. Вона готова напасти у той момент, коли ти очікуєш на небезпеку найменше. І тоді тебе нікому буде захистити. Окрім людини, котра сама пройшла рукотворне пекло й загартувала свою душу у горнилі чужої війни. Отже спробуємо пройти тим шляхом, який пройшов львівський приватний детектив Ярослав Савицький, і осягнути холодну жорстокість, на яку може буде здатною людина…


Когтянц, К. А. Покохати відьму: роман / К. А. Когтянц ; худож. О. М. Артеменко. - К. : Укрвидавполіграфія, 2013. - 192 с.
Новий роман Костянтина Когтянца «Покохати вiдьму» на перший погляд написаний за традиціями героїчного фентезі. Але тільки на перший погляд! Насправді автор викладає сюжет так, наче законів і канонів жанру взагалі не існує. Тут немає демонів-імператорів, герой не здобуває корону, не намагається завоювати чи порятувати світ. Він просто покохав жінку… Однак не звичайну жінку, а чаклунку. Щоправда, вона, м’яко кажучи, зовсім не відповідає стандартним уявленням про чародійок… М'яко кажучи!..


Кокотюха, А. А. Таємне джерело: роман / А. А. Кокотюха. - Х. ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2013.
Коли прагматичний і скептичний Ігор Князевич починав розслідування серії загадкових убивств, він навіть не здогадувався, що сліди приведуть його до загадкового чорного лісу, де струмить таємне джерело. Добру людину, якщо вірити народним оповідкам, вода з нього може оживити, злу, із чорним серцем, — убити. Люди зникають, а джерело зберігає свою таємницю. Та чи до снаги Князевичу розплутати цей міфічний клубок?


Чемерис, В. Л. Ордер на любов. Місто коханців на Кара-Денізі. Засвіт встали козаченьки...: роман, повісті / В. Л. Чемерис. - Х. : Бібколектор, 2013. - 444 с.
Що може бути цікавішим за її величність Історію? Тільки Історія, про яку розповідають цікаво, небайдуже та неупереджено. Саме так, як це робить Валентин Чемерис – відомий український письменник, автор багатьох історичних та фантастичних романів і оповідань, лауреат літературних премій. Роман «Ордер на любов» розповідає про часи загибелі українського січового козацтва і матері їхньої Запорозької Січі. На тлі сповнених пригодами подій, що визначили долю України, розгортається історія кохання запорожця Тараса й Оксани. До збірки також увійшли дві історичні повісті – «Місто коханців на Кара-Денізі» та «Засвіт встали козаченьки...».


Чемерис, В. Л. Генерали імперії: історичний роман / В. Л. Чемерис. - Х. : Бібколектор, 2013. - 380 с.
Петро Дорофійович Дорошенко і Карл Густав Еміль Маннергейм… Що спільного між ними, чому відомий український письменник Валентин Чемерис з’єднав розповідь про долю цих двох історичних постатей у одну книжку? Один жив у XVII столітті, а другий – більш ніж на два століття пізніше, один був українцем, а другий – фіном. Але якщо придивитися уважніше, то спільного у українського гетьмана та національного героя фінів багато. Вони певний час служили імперії, вони обидва домоглися високих чинів у неї. Але і у Дорошенко, і у Маннергейма було в серці щось, перед чим не спроможні встояти ані чини, ані імперії. Це «щось» – любов до батьківщини. Саме заради цього і Дорошенко, і Маннергейм кинули виклик імперії, саме цьому вони присвятили своє життя…


Чемерис, В. Л. Ярославна: роман-есе / В. Л. Чемерис. - Х. : Фоліо, 2013. - 508 с.
Ярославна — одна з найвидатніших постатей Київської Русі, донька галицького князя Ярослава Осмомисла й жінка князя Ігоря Святославовича. Відомі й невідомі перипетії її життя та любові вже дев’ять століть хвилюють всіх, хто не байдужий до історії рідної країни. А взагалі-то «Ярославна» — це роман про княжі міжусобиці, що колись підірвали Русь і загрожують Україні зараз, це розповідь про віковічну боротьбу з кочівниками. Саме тому роман Валентина Чемериса переповнений динамічних і бурхливих пригод, пов’язаних з походом князя Ігоря. Автор скористався жанром роману-есе, що дозволяє позбутися традиційних обмежень і рамок, і виклав своє бачення тих далеких подій.

Чемерис, В. Л. Смерть Атея: роман, оповідання / В. Л. Чемерис. - Х. : Бібколектор, 2013. - 380 с.
«Атей, який воював з Філіппом, сином Амінти, мабуть, був господарем усіх тутешніх варварів» – так писав грецький історик Страбон. А інший історик, римлянин Помпей Трог, зазначав, що Атей «на рівних вів переговори з Філіппом Македонським». Зі слів поважних істориків ми знаємо, що скіфський цар Атей, який жив у IV столітті до н.е. був людиною, якнайменше, неординарною. І дійсно, саме при ньому Скіфія досягла піку своєї могутності. Військо Атея було непереможним, ніхто не міг встояти на його шляху. Про цю людину, про те, як жили наші далекі предки – скіфи, розповідає у своєму романі відомий український письменник Валентин Чемерис.
Литовченко, Т. І. Кинджал проти шаблі / Т. І. Литовченко, О. О. Литовченко. - Х. : Гімназія, 2013. - 315 с.
…Коли князь Іван Вишневецький та його молода дружина Олександра раділи народженню свого первістка Дмитра, людська заздрість єдиним ударом розбила їхнє щастя. Полонена і продана в рабство Олександра була змушена боротися за виживання, доки не зійшла на один з найвищих щаблів влади в Османській імперії. Княжич Дмитро Вишневецький виріс хоробрим вояком, справжнім оборонцем українських земель від турецьких набігів і дістав прізвисько Байди. Саме тоді невблаганна доля зіткнула матір і сина, які не підозрювали про кревний зв’язок між ними!
Волков, О. В. Емісар: роман / О. В. Волков. - К. : Нора-Друк, 2012. - 287 с.
Власнику кафе «Артист» відомо про його відмінність від решти людей. Проте він навіть не здогадується, чому потрапляє у вир зіткнення інтересів спецслужб.
Опинившись у чужій країні, головний герой роману змушений грати нав`язану йому роль загадкового емісара, на якого чекають підступні пастки і карколомні відкриття. Та навіть балансуючи на краю прірви, за крок від загибелі, він вперто просувається до здійснення мрії усього свого життя...
Дереш, Л. Миротворець: повісті та оповідання / Л. Дереш. - Л. : Кальварія, 2013. - 198 с.

Нова книжка молодого українського письменника складається з двох повістей та оповідання.

«…Сім, шість, п’ять…» – зворотний відлік. За якусь мить світ розколеться на до й після. І тієї ж самої миті, після грандіозного спалаху, на який так довго чекала купка науковців і військових, розколеться навпіл світогляд Роберта Оппенгеймера – творця та руйнівника. Хто він – містер Оппенгеймер? Геніальний науковець? Філософ-спостерігач? Миротворець чи той, що несе смерть?

Діброва, В. Чайні замальовки: оповідання / В. Діброва. - К. : Пульсари, 2012. - 196 с.
Збірка «Чайні замальовки» складається з дванадцяти оповідань. Усі вони написані від першої особи, але за цим «я» стоять персонажі різного віку, професій та життєвих обставин. Їх об’єднує те, що всі вони – українці, які опинилися в Америці. Зміна перспективи не могла не вплинути на їхню поведінку, погляди й смаки, але певні базові риси й проблеми так і лишилися з ними. Дія більшості оповідань відбувається в Америці та Україні.

Роздобудько, І. Арсен: повість : для дітей середнього шкільного віку / І. Роздобудько. - 2-ге видання, без змін. - К. : Грані-Т, 2013. - 224 с.
13-річний Арсен піклується про маму сам, адже тато їх давно покинув. Однак хлопець вірить, що мама ще знайде надійного й порядного чоловіка. А найбільше він мріє про мандри, пригоди і таємниці, бо сидіти всеньке літо за компом у київській квартирі — це, погодьтеся, важко назвати незабутніми канікулами. Тому Арсен і зважився гайнути в село, до бабці з дідом, яких не бачив після розлучення батьків. І там багато про що Арсенові довелося поміркувати — особливо про те, що він має бути справжнім чоловіком; чимало здолати — образу на тата, відчуття своєї непотрібності в татовій родині та ревнощі до маленької зведеної сестрички, яка «забрала» в нього тата; чимало дізнатись — адже історія його роду стала «візитівкою» цілого села. А головне — Арсен закохався. Вперше і, можливо, назавжди…
Роздобудько, І. ЛСД. Ліцей слухняних дружин: роман / І. Роздобудько. - Х. ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2013. - 320 с.
Сюжет нового роману Ірен Роздобудько розгортається навколо ліцею в якому виховують молодих дівчат. Ці дівчата в майбутньому стануть ідеальними дружинами, але тільки для тих, хто заплатить за них найвищу ціну. Дівчина на ім’я Пат – вихованка цього ліцею, яку переконують: усе, що відбувається за межами закладу, не варте уваги, а справжнє життя полягає у покірному служінні своєму майбутньому чоловікові. Та випадкове знайомство із саксофоністом, який завітав до їхнього закладу під час розслідування вбивства однієї з вихованок, відкриває їй очі: те, чому їх навчали, насправді омана, існує інше життя – вільне та прекрасне. Намагаючись відборонити свою свободу, вона втікає з закладу й опиняється на вулиці, до якої зовсім не пристосована. Чи зможе вона вижити у світі, про який нічого не знає?Шмітт, Е. -Е. Пан Ібрагім та квіти Корану: повість / Е. -Е. Шмітт ; пер. з фр. О. Борисюк. - Л. : Кальварія, 2013. - 96 с. - (Сучасна французька література).
У тринадцять років Момо опиняється сам-на-сам зі світом. У нього є єдиний друг, пан Ібрагім, араб-бакалійник із Голубої вулиці. Та зовнішність оманлива. Голуба вулиця - не зовсім голуба. Араб - не зовсім араб. А життя не обов'язково сумне.

Хьог, П. Тиша: роман / П. Хьог. - Х. : Фоліо, 2013. - 509 с. - (Карта світу).
Каспер Кроне, клоун із світовим ім’ям і шанувальник Баха, відчуває людей як музику, визначаючи мелодію і тональність кожної людини. Одного разу до нього приводять дев’ятирічну дівчинку Клару-Марію, яка ніяк не звучить. Усередині дитини – тиша. Невдовзі з’ясовується, що дівчинку було викрадено. Клара-Марія благає допомогти їй, і Каспер з головою поринає у хитросплетіння інтриг, де все змішалося: діти з паранормальними здібностями, гравці на ринку копенгагенської нерухомості, геодезисти та сейсмологи, циркові акробати, монахині із Копенгагена, химерного міста-лабіринта.
Токарчук, О. Бігуни: роман / О. Токарчук ; пер. з пол. О. Т. Сливинський ; худож. О. М. Артеменко. - К. : Кетс, 2013. - 416 с. - (Карта світу).
Бігуни - це переплетення кілької історій, об"єднаних загальним мотивом мандрів, поспіху, гонки. Це історія чоловіка, у якого під час зупинки у Хорватії зникла дружина; москвички, котра одного разу вирішила не повертатися додому; вченого, що виявляє дивне захоплення неживими тілами. Однак це не збірка окремих оповідань, це типовий для О. Токарчук роман про сучасних кочівників, якими є усі ми.

Савіано, Р. Ґоморра / Р. Савіано. - Х. : Фоліо, 2013. - 447 с. - (Карта світу).
Гоморра "- безкомпромісне журналістське розслідування, що проливає світло на діяльність однієї з найбільших і впливових злочинних угруповань Європи - неаполітанської каморри.

Ця організація заправляє всім - від торгівлі людьми до індустрії моди. Річний оборот - 150 мільярдів євро.

За останні 20 років каморра знищила більше 10 тисяч чоловік по всьому світу. Мафія призначила грошову премію за голову Савьяно. Однак письменник продовжує викривати мафіозі. Зараз Савьяно знаходиться під захистом італійської поліції. Умберто Еко вважає Савьяно героєм, а також одним з найбільш видатних документалістів Італії.
  1   2   3   4   5

поділитися в соціальних мережахСхожі:

• Книга велика сила
Мета: ознайомити учнів із тим, як книжка прийшла до людей; розкри­ти значення книги в житті людини; прищеплювати любов до кни­ги;...

1. Книга джерело знань
Книги – наші постійні супутники. Книга – джерело знань для школяра, студента, кожної людини. Книга – наш найкращий порадник у всіх...

1. Коротка історія книги Книга одне з найбільших чудес, створеною...
Книга – одне з найбільших чудес, створеною людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам....

Книга – морська глибина
Книга – одне з найбільших чудес, створеною людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам....

Українська мова І література
«Українська мова І література» будуть викладатися згідно з Методичними рекомендаціями щодо вивчення української мови І літератури...

Як до нас приходить книга
Мета: дати відомості про книгу – історичну пам’ятку людства та історію її виникнення; популяризувати читання літератури, забагачувати...

Книга Екатерины Мурашовой «Ваш непонятный ребенок»
Именно поэтому подзаголовок книги «Психологические прописи для родителей» — не просто фигура речи. Ведь суть книги Мурашовой — помочь...

Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя)
Базовим компонентом дошкільної освіти України (державним освітнім стандартом) І реалізуються Державною базовою програмою як основною...

Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку м. Київ, 2010
Базовим компонентом дошкільної освіти України (державним освітнім стандартом) І реалізуються Державною базовою програмою як основною...

Рекомендації щодо організації та змісту навчально-виховного процесу...
Щодо організації та змісту навчально-виховного процесу в навчальних закладах Київщини у 2013/2014 навчальному роціБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка