Пошук по сайту


План уроку з професійно-теоретичної підготовки з мультимедійним супроводом Предмет

План уроку з професійно-теоретичної підготовки з мультимедійним супроводом Предмет

План уроку

з професійно-теоретичної підготовки

з мультимедійним супроводом

Предмет: Технологія приготування борошняних виробів.

Тема програми: Технологія приготування бездріжджових видів тіста та виробів з них.

Тема уроку: Технологія приготування заварного тіста.

Навчальна спрямованість: професія «Кондитер», кваліфікація 4розряд.

Мета уроку:

навчальна: сформувати знання з технології приготування заварного тіста; закріпити знання та сформувати уміння щодо приготування заварного тіста; виявити якість засвоєння знань з теми, застосувати знання та уміння у практичній діяльності; з’ясувати прогалини та зробити корекцію знань;

розвиваюча: розвивати пізнавальну самостійність, увагу, мислення, вміння орієнтуватись у нетипових ситуаціях;

виховна: виховувати самостійність; інтерес до здобуття знань; творчий підхід до роботи; вміння раціонально використовувати сировину та різні ресурси.

Методична мета уроку:

  • використання робочого зошиту під час проведення уроку;

  • застосування інтерактивних методів навчання під час проведення інтегрованого уроку.

Тип уроку: комбінований.

Вид уроку: інтегрований з предметів:

  • Технологія приготування борошняних виробів.

  • Лабораторно-практичні заняття з предмету «Технології приготування борошняних виробів».

Прийоми навчання: розповідь-інформація, «експрес-опитування», евристична бесіда, робота в міні-групах, демонстрація відео-сюжетів, виконання різноманітних контрольних завдань, показ нових прийомів практичної діяльності, метод проблемних ситуацій.

Методи навчання: інформаційні, пояснювально-ілюстративний, репродуктивний.

Форма уроку: індивідуальна, фронтальна, робота в міні-групах.

Комплексно-методичне забезпечення уроку:

  • Дидактичний матеріал: робочий зошит; мультимедійна презентація; добірка навчальних слайдів та відеосюжетів.

  • Мультимедійний комплект: проектор, екран, ноутбук, веб-камера.

  • Інвентар та інструмент загального користування: посуд, лопатки, кондитерський мішок з металевими насадками, кондитерські листи.

Міжпредметні зв’язки:

& Предмет «Гігієна та санітарія виробництва»

Урок №23 «Санітарні гігієнічні вимоги до механічної обробки харчових продуктів»

Урок №30 «Санітарні вимоги до приготування борошняних виробів»

&Предмет «Устаткування підприємств харчування»

Урок №3,4 «Збивальні машини правила експлуатації збивальних машин»

& Предмет «Організація виробництва та обслуговування»

Урок «Організація кондитерського цеху»

Урок №6 «Організація роботи в тістообробному відділенні, устаткування, інвентар»

Урок№7 «Організація робочих місць по формуванню виробів»

Урок№ 9 «Організація робочих місць по підготовці яєць. Мийне відділення»

Урок № 10 «Відділення по випіканню виробів, устаткування інвентар»

& Предмет «Фізіологія харчування, санітарія, гігієна»

Урок№13 «Вплив кулінарної обробки на якість продукту. Санітарні вимоги до механічної обробки»

Урок№14 «Вплив кулінарної обробки на якість продукту. Санітарні вимоги до теплової обробки»

& Виробниче навчання

Урок №23 «Засвоєння прийомів і видів робіт під час виготовлення заварного напівфабрикату. Приготування виробів з заварного тіста»

Урок №31 «Самостійна робота по приготуванню заварного напівфабрикату»

Внутрішньо предметні зв’язки:

& Предмет « Технологія приготування борошняних виробів»

Урок№6 «Підготовка до кондитерського виробництва борошна, крохмалю, цукру, меду, патоки»

Урок №8 «Яйця, продукти переробки яєць, хімічний склад, харчова цінність та підготовка до виробництва»

Урок №9 «Жири, види, хімічний склад, харчова цінність, вимоги до якості, підготовка до виробництва»

& Лабораторно-практичних занять з предмету «Технології приготування борошняних виробів»

Урок№58 « Технологія приготування заварного тіста»

Урок№59 «Технологія приготування виробів з заварного тіста»
Посилання під час підготовки до уроку:

  1. Методична література:

  1. Нікуліна А.С., Сілаєва І.Є., Шевчук С.С. Сучасний урок у професійній школі: проектування, організація, аналіз. Методичний посібник. – Донецьк: ДІПО ІПП. - 2008.- 160с

  2. Шевчук С.С. Інноваційні підходи до навчання професії. Методичний посібник. - Донецьк: ІПО ІПП УМО АПН України.- 2009

  3. Методичні рекомендації і розробки уроків, Київ; 2006

  4. Настільна книга педагога. Посібник для тих, хто хоче бути вчителем-майстром/ Упорядники: Андрєєва В.М., Григораш В.В.-Х:Вид. група «Основа», 2006.-352с.

  5. Освітні технології: Навч.-метод.посіб./ Пєхота О.М., Кіктенко, Любарська О.М. та ін..; за ред. Пєхоти О.М.-К.:Видавництво А.С.К., 2003.-255с.

  6. Урок: 100 іноваційних моделей / упоряд. Ковальчук В.І, Макаренко О.А.-К.: Ред.газет з управління освітою. 2012.-128с.

  1. Базові підручники та професійна література:

  1. ЗайцеваГ.Т., ГорпинкоТ.М. Технологія виготовлення борошняних кондитерських виробів. Підручник для професійно-технічних навчальних закладів. “Вікторія” Київ – 2002 р.

  2. Бутейкис Н.Г., Жукова А.А. Приготування борошняних кондитерських виробів. Професійно-технічне училище. Москва. Економіка 1988 р.

  3. Перетятко Т.І. Борошняні кондитерські вироби. Учбовий посібник для коледжів, ліцеїв, училищ. Ростов-на-Дону “Фенікс” 2005р.

  4. Бутейкис Н.Г.,Суркова Н.Ф. Посібник для кондитера. Підручник для учнів професійно-навчальних закладів. Москва. Економіка 1981 р.

  5. Збірик рецептур борошняно-кондитерських та булочних виробів для підприємств громадського харчування. Москва. Економіка 1985 р.

  6. Періодичні фахові видання за 2010, 2011, 2012 роки : «Ресторатор».

  7. Новікова О.В.,Ростовський В.С. Технологія виробництва борошняних кондитерських виробів. – К. «Ліра-К».

  1. Електронний доступ до ресурсів:

http://cookery.com.ua/vipichka/tisto/3510-zavarne-tisto.html#.VjCGRbfhDIU

http://lady.tochka.net/35183-zavarnye-pirozhnye-retsept-nezhnykh-eklerov/

http://ukrbukva.net/70254-Tehnologiya-prigotovleniya-zavarnogo-testa-i-izdeliiy-iz-nego-profitroli-bulochki-zavarnye-so-slivkami-kol-co-zavarnoe.html

  1. Джерела відео:

https://www.youtube.com/watch?v=vXjUqv
Девіз уроку:

«Навчаючи - учись,

Навчаючись твори,

У процесі творчості - навчай»

Хід уроку:

І. Організаційний момент ( 3 хв.)

- взаємне вітання;

- перевірка присутності учнів;

- перевірка готовності учнів до уроку;

- перевірка готовності аудиторії до уроку;

- інформація про проведення уроку.

ІІ. Актуалізація опорних знань( 7 хв.)

- «експрес-опитування»

Ш. Мотивація навчальної діяльності ( 2 хв.)

- презентація;

- діалог.

IV. Повідомлення теми та мети уроку (1 хв.)

- інформація.

V. Формування нових знань ( 20 хв.)

  • евристична бесіда;

  • мультимедійний супровід навчальної інформації;

  • заповнення робочого зошита;

  • перегляд відео-сюжетів;

VI. Застосування набутих знань у практичній діяльності ( 7 хв.)

- показ нових прийомів практичної діяльності.

VII. Узагальнення та систематизація набутих знань та умінь ( 7 хв.)

- робота в міні-групах;

- виконання різнопланових контрольних завдань: тестове завдання, тест на відповідність, вправа;

- вирішення проблемних ситуацій (он-лайн трансляція з кухні-лабораторії).

VIII. Підведення підсумків уроку ( 2 хв.)

- аналіз роботи учнів на уроці;

- самооцінювання учнів.

IX. Інформація про домашнє завдання ( 1 хв.)

- коментар до виконання домашнього завдання.





поділитися в соціальних мережах



Схожі:

План уроку професійно-теоретичної підготовки з мультимедійним супроводом Предмет
Сприйняття та первинне усвідомлення нової навчальної інформації учнями з теми «Технологія приготування бульйонів»

Методичний кабінет пто в м. Києві
Губенко Вікторія Сергіївна – викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст

Управління професійної освіти департаменту освіти І науки, молоді...
Юрченко Олександра Василівна – викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії

Управління професійної освіти департаменту освіти І науки, молоді...
Петренко О. М.– викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

План: Вступ Розділ І. Теоретичні передумови професійної підготовки...
Основні структурні елементи професійно- методичної діяльності вчителя іноземної мови

Дата: 18 квітня 2016 року, о 00. Реєстрація до 30
Перевірка основ теоретичної підготовки з теми Україна в роки незалежності (1991-2015р р.)

Реферат Предмет І завдання диференціальної психології
План Предмет диференціальної психології. Структура людської індивідуальності

Уроку
Державний професійно-технічний навчальний заклад "нікопольський центр професійної освіти"

План предмет, методи, завдання та зміст логопедії. Зв'язок з іншими...
Основні поняття теми: імпресивне, експресивне та внутрішнє мовлення; дефектологія, логопедія; предмет, мета логопедії; норма, патологія...

Яким повинен бути конспект уроку (методичні рекомендації)
У посібнику представлено матеріали, рекомендовані для використання молодими вчителями району з метою підвищення ефективності підготовки...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка