Пошук по сайту


Міністерство освіти І науки україни наказ

Міністерство освіти І науки україни наказ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
м. Київ

29.04.2016 № 476
Про надання грифів Міністерства

освіти і науки України навчальній

літературі для дітей з особливими

освітніми потребами
Відповідно до пункту 1.8. Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2008 р. № 537, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 липня 2008 р. за № 628/15319, з метою реалізації рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 28.04.2016 року (протокол № 5/1-19) «Про надання грифів Міністерства освіти і науки України навчальній літературі для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами»
НАКАЗУЮ:
1. Надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» навчальній літературі для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами згідно з переліком, наведеним у додатку.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр Л. М. Гриневич

Додаток

до наказу Міністерства освіти і науки України

29.04.2016 № 476
Перелік навчальної літератури

для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів

для дітей з особливими освітніми потребами, якій надається гриф

«Рекомендовано Міністерством освіти і науки України»
1. «Рельєфне малювання. 2 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей (авт. Довгопола К. С, Набоченко О. О.).

2. «Англійська мова» (3 частини) підручник для 4 класу спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей (авт. Карпюк О. Д.).

3. «Трудове навчання. 1 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (авт. Ремажевська В. М., Терлецька-Павлів 1.1.).

4. «Трудове навчання. 2 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (авт. Ремажевська В. М., Торкаєнко 1.1.).

5. «Трудове навчання. 3 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (авт. Ремажевська В. М., Гранківська І. А.).

6. «Трудове навчання. 4 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (авт. Ремажевська В. М., Запотоцька А. Б.).

7. «Літературне читання. 4 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (авт. Ремажевська В. М., Терлецька-Павлів 1.1., Торкаєнко 1.1.).

8. «Буквар» підручник для підготовчого, 1 класу спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з тяжкими порушеннями мовлення (авт. Колупаєва А. А., Савченко М. А., Калатало Л. С).

9. «Літературне читання. 1 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (авт. Борщевська Л. В.).

10. «Українська мова. З клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (авт. Марчук Т. Ф., КульбідаС. В.).

11. «Математика. 2 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Литвинова В. В.).

12. «Літературне читання. 3 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Литвичова В. В., Піканова Н. В.).

13. «Літературне читання. 4 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Несен Г. М.).

14. «Математика. 4 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Прохоренко Л. І., Фесенко В. Г.).

15. «Трудове навчання. 1 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей (авт. Чеботарьова О. В., Гнатенко B.C.).

16. «Українська мова. 2 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей (авт. Висоцька А. М., Блеч Г. О.).

17. «Природознавство. 2 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей (авт. Трикоз С. В.).

18. «Літературне читання. З клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей (авт. Вавіна Л. С).

19. «Трудове навчання. Художні вироби з деревини та металу. 5 клас» підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей (авт. Гащак В. М., Тименко В. П., Шевченко Ю. М.).

20. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція розвитку» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із тяжкими порушеннями мовлення (авт. Рібцун Ю.В.).

21. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Логоритміка» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з тяжкими порушеннями мовлення (укл. Куравська Л. С).

22. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура» для підготовчих, 1-6 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з тяжкими порушеннями мовлення (авт. Чепурний А. В.).

23. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція мовлення» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з тяжкими порушеннями мовлення (авт. Трофименко Л. І., Ільяна В. М., Пригода 3. С, Грибань Г. В., Аркадьєва О. О.).

24. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення та формування вимови для глухих дітей» для підготовчих, 1-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів зі спеціальною та інклюзивною формами навчання, навчально-реабілітаційних центрів (авт. Федоренко О. Ф., Ломакіна О. М., Васильєва В. В., Юхимович Л. Ф., Аркуша Ю. М.).

25. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток слухового сприймання та формування вимови для дітей зі зниженим слухом» для підготовчих, 1-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів зі спеціальною та інклюзивною формами навчання, навчально-реабілітаційних центрів (авт. Федоренко О. Ф., Мала Н. І., Савчук О. О., Москаленко Т. І.).

26. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Ритміка» для підготовчого, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями слуху (авт. Вовченко О. А.).

27. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Омельченко І. М., Федорович Л. О.).

28. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Ритміка» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Бабяк О. О.).

29. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція розвитку» (корекція особистішого розвитку) для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Логвінова І. П., Кучеренко Ю. О.).

30. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція розвитку» (корекція когнітивного розвитку) для підготовчого, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Сак Т. В., Прохоренко Л. І.).

31. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Остапенко Т. В., Авраменко Л. Ю., Свистун Г. М.).

32. Навчальний посібник «Орієнтування в просторі. Підготовчий клас» для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (автори: Ремажевська В. М., Совинська О. В.).

33. Навчально-методичний посібник «Корекційна робота з розвитку мовлення дітей середнього дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення» (авт. Трофименко Л. І.).

34. Науково-методичний посібник «Основи психолого-педагогічної діагностики дітей із спектром аутичних порушень» (Островська К. О., Островський І. П.).

В. о. директора ДНУ

«Інститут модернізації змісту освіти» Ю. І. Завалевський

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Міністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
Міністерство освіти І науки надсилає Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти І науки України для використання...

Міністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти І науки обласних, Київської та Севастопольської...

Ііі розділ спільні накази, накази інших Міністерств, що стосуються...
Спільні накази, накази інших Міністерств, що стосуються діяльності психологічної служби системи освіти

Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни пр. Перемоги
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти І науки обласних, Київської та Севастопольської...

Міністерство освіти І науки україни наказ
З метою належного проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

Міністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
З метою організованого переходу на новий Державний стандарт базової І повної загальної середньої освіти Міністерство освіти І науки...

Міністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
З метою організованого переходу на новий Державний стандарт базової І повної загальної середньої освіти Міністерство освіти І науки...

Міністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
З метою організованого переходу на нові Державні стандарти Міністерство освіти І науки надсилає для практичного використання орієнтовний...

Міністерство освіти І науки
Ну освіту» (ст. 23), наказу Міністерства освіти І науки України від 17. 06. 2008 №537 «Порядок надання навчальній літературі, засобам...

Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни наказ
«Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», від 23 листопада 2011 р. №1392 «Про затвердження Державного...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка