Пошук по сайту


Нака з

Нака з


ВІдділ освіти

ЗНАМ’ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Кіровоградської області

Н А К А З





"___"__________2016 року

м. Знам’янка

№ ______

13.10.2016 280


Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році



На виконання наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 11.10.2016 року № 699 "Про організацію та проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2016/2017 навчальному році" відповідно до Умов проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, конкурсів з навчальних предметів, затверджених наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 22.10.2012 423, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді
НАКАЗУЮ:
1. Провести ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у листопаді-грудні 2016 року з української мови та літератури, математики, історії, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, правознавства, трудового навчання на базі Петрівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів", олімпіади із німецької мови, російської мови та літератури, екології, астрономії, економіки провести на базі районного методичного кабінету, олімпіади з інформатики, інформаційних технологій на базі Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. І.Г. Ткаченка відповідно графіку затвердженого наказом.

2. Відповідальними за організацію та проведення предметних олімпіад призначити:

українська мова та література, історія, правознавство, німецька мова, англійська мова, російська мова та література – Ярмоцик Тамару Петрівну;

математика, фізика, астрономія, інформатика, інформаційні технології – Бойчук Людмилу Григорівну ;

біологія, хімія, екологія, трудове навчання – Кошеву Ірину Олексіївну;

географія, економіка – Спірідонову Олену Вікторівну.

3. Затвердити склад оргкомітетів і журі, у тому числі їх голів та заступників.

4. Районному методичному кабінету (завідуюча Спірідонова О.В.)

1) забезпечити підготовку матеріалу, необхідного для проведення предметних олімпіад.

2) відповідальним за організацію та проведення предметних олімпіад надіслати до 30 грудня 2016 року комунальному закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" звіти про проведення ІІ етапу олімпіад та заявки на участь у ІІІ етапі та напередодні проведення олімпіади у четвер до 12.00 надавати інформацію про реальну кількість учнів-учасників ІІІ етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів;

3) забезпечити участь переможців районних олімпіад у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад відповідно до визначеного графіка та кількісного складу команд (додатки 1,2).

5. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

1) провести І (шкільний) етап учнівських олімпіад з української мови та літератури (7 кл.), математики (6-7 кл.), німецької мови (8 кл.), інформатики (8 кл.), фізики (7 кл.), трудового навчання (8,10кл.), хімії (7 кл.), інформаційних технологій (8-9 кл.), англійської мови (8 клас);

2) забезпечити своєчасне прибуття учасників ІІ етапу олімпіад, членів оргкомітетів, журі до місця проведення, визначеного наказом;

3) призначити осіб, відповідальних за збереження життя та здоров’я учасників олімпіад.

6. Завідуючій райметодкабінету (Спірідонова О.В.), директорам Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. І.Г.Ткаченка (Бойчук С.Я.), Петрівського НВК (Рябич О.Л.) забезпечити створення належних умов для проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

7. Централізованій бухгалтерії (Данільченко Л.В.) забезпечити оплату:

1) вартості проїзду учнів-учасників олімпіад;

2) вартості проїзду вчителів, які визначені як відповідальні за супровід учнів; вчителів-членів оргкомітетів та журі.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на завідуючу РМК Спірідонову О.В.


Головний спеціаліст відділу освіти О. Стукаленко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

райдержадміністрації

13.10.2016 № 280
Графік проведення

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2016/2017 н.р.




Назва предмета

Дата проведення

Початок роботи


Місце проведення

Дні роботи членів журі

Місце роботи членів журі

1.

Українська мова та література

(7-11 кл.)

05.11

09.00

Петрівський НВК

08.11

РМК




Біологія

(8-11 кл.)

06.11

09.00

Петрівський НВК

06.11.

РМК

2.

Математика

(6-11 кл.)

12.11

09.00

Петрівський НВК

14.11

РМК

3.

Німецька мова

(8-11 кл.)

13.11

09.00

РМК

13.11

РМК

4.

Інформатика

(8-11 кл.)

13.11

09.00

Богданівська ЗШ № 1ім. І.Г.Ткаченка

13.11

РМК

6.

Історія

(8-11 кл.)

19.11

09.00

Петрівський НВК

21.11

РМК

7.

Географія

(8-11 кл.)

20.11

09.00

Петрівський НВК

21.11

РМК

8.

Фізика

(7-11 кл.)

26.11

09.00

Петрівський НВК

02.12.

РМК

9.

Трудове навчання (8-11 кл.)

27.11

09.00

Петрівський НВК

27.11

Петрівський НВК

10.

Російська мова та література 

(9-11кл.)

03.12

09.00

РМК

03.12

РМК

12.

Хімія

(7-11 кл.)

10.12

09.00

Петрівський НВК

15.12.

РМК




Інформаційні технології
(8-11 кл.)

11.12

09.00

Богданівська ЗШ № 1ім. І.Г.Ткаченка

11.12.

Богданівська ЗШ № 1ім. І.Г.Ткаченк




Англійська мова (8-11 кл.)

17.12

09.00

Петрівський НВК

21.12.

РМК




Астрономія

(10-11 кл.)

18.12

09.00

РМК

18.12.

РМК




Екологія

(10-11 кл.)

18.12

13.00

РМК

18.12.

РМК




Правознавство

(9-11 кл.)

24.12

09.00

Петрівський НВК

26.12.

РМК




Економіка

(9-11 кл.)

25.12

09.00

РМК

25.12.

РМК


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

райдержадміністрації

13.10.2016 №280
ОРГКОМІТЕТ ТА ЖУРІ

ІІ етапу Всеукраїнських

предметних олімпіад
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

1 Спірідонова О.В., голова, завідуюча РМК

2. Ярмоцик Т.П., заступник голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1. Мельник І.А. - голова РМО, Іванковецька ЗШ

2. Ковальова О.В - Богданівська ЗШ№1

3. Хитра Г.А. - Трепівська ЗШ

4. Пічкуренко Н.В. - Суботцівська ЗШ

5. Богун Л.В. - Петрівський НВК

6.Нікітіна В.М. - Богданівська ЗШ №2

7.Трофімова Л.П. - Дмитрівська ЗШ №1

8.Іванова О.Г. – Дмитрівська ЗШ № 2

АНГЛІЙСЬКА МОВА

1 Спірідонова О.В., голова, завідуюча РМК

2. Ярмоцик Т.П., заступник голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1. Вевериця С.М. - голова РМО, Богданівська ЗШ №2

2. Недовоз К.А. - Суботцівська ЗШ

4. Петрова О.О. - Петрівський НВК

5. Ніколайченко А.М. - Богданівська ЗШ№1

6. Галаган А.В. - Цибулівська ЗШ

7. Бойко Н.О. - Дмитрівська ЗШ № 1

8. Новосельцева Л.Г. - Дмитрівська ЗШ№2


НІМЕЦЬКА МОВА

1 Спірідонова О.В., голова, завідуюча РМК

2. Ярмоцик Т.П., заступник голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1. Чорна Т.М. - Володимирівська ЗШ №1

2. Шостак Л.Ю. - Трепівська ЗШ

3. Крюченко Л.В. - Казарнянська ЗШ

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

1 Спірідонова О.В., голова, завідуюча РМК

2. Ярмоцик Т.П., заступник голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1. Онищенко С.А. - Дмитрівська ЗШ № 2

2. Маленко О.М. - Суботцівська ЗШ

3. Шестакова С.М. - Богданівська ЗШ № 1
ІСТОРІЯ

1 Спірідонова О.В. - голова, завідуюча РМК

2. Ярмоцик Т.П. - заст. голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1.Димешко Н.С.- голова РМО, Мошоринська ЗШ

2. Григоровська С.А. - Суботцівська ЗШ

3. Гудак В.І. - Володимирівська ЗШ

4. Олійник А.В. - Іванковецька ЗШ

5. Турлюн.Т.І - Дмитрівська ЗШ№2

6. Бургаз О.В. - Диківська ЗШ

7. Глухий О.Л. - Богданівська ЗШ №1
ПРАВОЗНАВСТВО

1 Спірідонова О.В. - голова, завідуюча РМК

2. Ярмоцик Т.П. - заст. голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1.Димешко Н.С.- голова РМО, Мошоринська ЗШ

2. Григоровська С.А. - Суботцівська ЗШ

3. Скларенко Н.Б. - Цибулівська ЗШ

4. Олійник А.В. - Іванковецька ЗШ

5. Турлюн.Т.І - Дмитрівська ЗШ№2

6. Бургаз О.В. - Диківська ЗШ

7. Глухий О.Л. - Богданівська ЗШ №1


МАТЕМАТИКА

1. Спірідонова О.В., голова, завідуюча РМК

2. Бойчук Л.Г. заступник голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1. Бункевич О.В. - керівник РМО, Дмитрівська ЗОШ №1

2.Стрілець Л.Ф. - Богданівська ЗШ№2

3. Рябченко Т.П. - Богданівська ЗШ№1

4. Кошова О.І. - Казарнянська ЗШ

5. Шундрин О.А. - Мошоринська ЗШ

6. Ланецька О.А.. - Петрівський НВК

7. Смілик Н.С. – Суботцівська ЗШ

8. Кротенко О.В. - Цибулівська ЗШ

Ф І З И К А

1 Спірідонова О.В., голова, завідуюча РМК

2. Бойчук Л.Г., заступник голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1.Єльник Н.М. - кер.РМО, Цибулівська ЗОШ

2. Левченко Л.О. - Богданівська ЗШ №2

3. Іванець В.О. - Диківська ЗШ

4. Огіренко Л.Г. - Іванковецька ЗШ

5. Чабан Л.О. - Суботцівська ЗШ

6. Заєць Т.А. - Дмитрівська ЗШ №2

7. Халявинська Т.В. - Петрівський НВК
ІНФОРМАТИКА

1. Спірідонова О.В., голова, завідуюча РМК

2. Бойчук Л.Г., заступник голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1. Тарасюк Н.В. - голова РМО, Богданівська ЗОШ№1

2. Шундрина Т.І. - Володимирівська ЗШ№1
3. Шундрин О.А. - Мошоринська ЗШ

4. Борець Л.С. - Суботцівська ЗШ

5. Гриценко А.О. - Трепівська ЗШ

6. Саприга А.М. - Дмитрівська ЗШ №1

7. Іванець Н.В. - Диківська ЗШ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

1. Спірідонова О.В., голова, завідуюча РМК

2. Бойчук Л.Г., заступник голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1. Тарасюк Н.В. - голова РМО, Богданівська ЗШ№1

2. Шундрина Т.І. - Володимирівська ЗШ№1
3. Шундрин О.А. - Мошоринська ЗШ

4. Борець Л.С. - Суботцівська ЗШ

5. Гриценко А.О. - Трепівська ЗШ

6. Саприга А.М. - Дмитрівська ЗШ №1

7. Іванець Н.В. - Диківська ЗШ
Б І О Л О Г І Я

1. Спірідонова О.В., голова, завідуюча РМК

2. Кошева І.О. - заст. голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1.Кононенко І.О. - голова РМО,вчитель Петрівської ЗОШ

2. Ковтун С.О. - Мошоринська ЗОШ

3. Єрмоленко Т.М. - Богданівська №1

4. Репенко Н.М. - Іванковецька ЗОШ

5. Бондаренко Л.В. - Цибулівська ЗОШ

6. Василишена В.М. - Дмитрівська ЗОШ №2
Х І М І Я

1 Спірідонова О.В., голова, завідуюча РМК

2. Кошева І.О. - заст. голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1. Кононенко І.О. - голова РМО, Петрівська ЗОШ

2. Компанієць З.В. - Мошоринська ЗОШ

3. Пономаренко О.О. - Богданівська ЗОШ № 2

4. Довженко А.А. - БогданівськаЗОШ №1

5. Василишена Л.М. - Дмитрівська ЗОШ №2
ГЕОГРАФІЯ

1. Спірідонова О.В. - голова, завідуюча РМК

2. Савлук Г.І. - заст. голови, Суботцівська ЗОШ
Члени оргкомітету та журі:

1. Єрмоленко Т.М. - Богданівська ЗОШ №1

2. Бондаренко О.М. - Петрівський НВК

3. Колегова В.В. - Диківська ЗОШ

4. Оранський В.В. - Цибулівська ЗОШ

5. Кіяшко Г.В. - Дмитрівська ЗОШ №2

6. Компанієць З.В. - Мошоринська ЗОШ

7. Якименко Г.І. - Пантазіївська ЗОШ

8. Москаленко Л.П. - Іванковецька ЗОШ
ЕКОНОМІКА

1. Спірідонова О.В. - голова, завідуюча РМК

2. Савлук Г.І. - заст. голови, Суботцівська ЗОШ
Члени оргкомітету та журі:

1. Єрмоленко Т.М. - Богданівська ЗОШ №1

2. Бондаренко О.М. - Петрівський НВК

4. Оранський В.В. - Цибулівська ЗОШ

5. Кіяшко Г.В. - Дмитрівська ЗОШ №2
ЕКОЛОГІЯ

1 . Спірідонова О.В. - голова, завідуюча РМК

2. Кошева І.О. - заст. голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1. Кононенко І.О. - голова РМО,вчитель Петрівської ЗОШ

2. Ковтун С.О. - Мошоринська ЗОШ

3.Савлук Г.І. - голова РМО, Суботцівська ЗОШ

4. Єрмоленко Т.М. - Богданівська №1

5. Репенко Н.М. - Іванковецька ЗОШ

6. Бондаренко Л.В. - Цибулівська ЗОШ

7. Ніколаєнко Н.М. - Трепівська ЗОШ

8. Василишина В.М. - Дмитрівська ЗОШ №2

АСТРОНОМІЯ

1. Спірідонова О.В., голова, завідуюча РМК

2. Бойчук Л.Г., заступник голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1.Єльник Н.М. - кер.РМО, Цибулівська ЗШ

2. Левченко Л.О. - Богданівська ЗШ №2

3. Іванець В.О. - Диківська ЗШ

4. Чабан Л.О. - Суботцівська ЗШ

5. Заєць Т.А. - Дмитрівська ЗШ №2

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

1 . Спірідонова О.В. - голова, завідуюча РМК

2. Кошева І.О. - заст. голови, методист РМК
Члени оргкомітету та журі:

1. Сергійчук В.П. – Диківська ЗШ

2. Кучмук Л.В. – Дмитрівська ЗШ №1

3. Гречко В.І. – Дмитрівська ЗШ № 2

4. Балюк Г.Д. – Петрівський НВК

5. Долинко Н.В. – Суботцівська ЗШ

Додаток 1

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

13.10.2016 № 280
Графік проведення ІІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 н.р.


Назва предмета

Проведення олімпіад

Дата проведення

Початок олімпіади

Місце проведення

Дні роботи членів журі

Українська мова та література

14.01

09.00

НВО № 6

Кіровоградської міської ради

14 – 15.01

Математика

15.01

09.00

ЗШ № 16

Кіровоградської міської ради

15 – 16.01

Польська мова та література

15.01

09.00

НВК Кіровоградський колегіум

15 – 16.01

Фізика

21.01

09.00

НВО № 6

Кіровоградської міської ради

21 – 22.01

Історія

22.01

09.00

НВО № 24 Кіровоградської міської ради

22 – 23.01

Біологія

28.01

09.00

НВК № 25

Кіровоградської міської ради

28 – 29.01

Географія

29.01

09.00

НВО № 18 Кіровоградської міської ради

29 – 30.01

Німецька мова

04.02

09.00

НВК № 34

Кіровоградської міської ради

04 – 05.02

Французька мова

13.00

Хімія

04.02

09.00

НВО № 25 Кіровоградської міської ради

04 – 05.02

Правознавство

05.02

09.00

НВО № 6

Кіровоградської міської ради

05 – 06.02

Екологія

05.02

09.00

НВО № 24 Кіровоградської міської ради

05 – 06.02

Астрономія

11.02

09.00

НВО № 8 Кіровоградської міської ради

11 – 12.02

Трудове навчання

11.02

09.00

НВО № 18 Кіровоградської міської ради

11 – 12.02

Інформатика

12.02

09.00

Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ

12 – 13.02

Англійська мова

18.02

09.00

НВК Кіровоградський колегіум

18 – 19.02

Іспанська мова

13.00

Інформаційні технології

19.02

09.00

НВО № 6 Кіровоградської міської ради, Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ

19 – 20.02

Російська мова та література

25.02

09.00

НВК Кіровоградський колегіум

25 – 26.02

Економіка

26.02

09.00

НВО № 24 Кіровоградської міської ради

26 – 27.02


Додаток 2

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

13.10.2016 № 280

Кількісний склад команд – учасників

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

(2016-2017 н.р.)


№ з/п

Райони та міста

області

Кількість учнів

1

Українська мова та література

4

2

Російська мова та література

4

3

Історія

4

4

Англійська мова

3

5

Німецька мова

3

6

Математика

5

7

Фізика

4

8

Хімія

5

9

Астрономія

2

10

Біологія

4

11

Екологія

2

12

Географія

6

13

Інформатика

4

14

Інформаційні технології

3

15

Правознавство

3

16

Економіка

2

17

Трудове навчання

2

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Затвердити Умови проведення обласного фестивалю інформаційних учнівських проектів з літератури (додаток 1)

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Затвердити план роботи з обдарованими дітьми Білоцерківського району на 2015/ 2016 навчальний рік (додаток 1)

Нака з
Про затвердження Перспективного плану контролю за діяльністю навчальних закладів м. Кривого Рогу на 2017 2019 рр

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про затвердження Базового переліку засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової...

Нака з
Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, тел: (0352) 52-23-53, факс: (0352) 52-32-28, e-mail

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка