Пошук по сайту


Нака з

Нака з





ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З


06.01.2017

м. Кривий Ріг

№ 4



Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

На виконання наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 29.11.2016 №800/0/212-16 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» та з метою участі учнів, переможців міських предметних олімпіад, у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах із базових дисциплін,
НАКАЗУЮ:


  1. Направити до м. Дніпро переможців міських олімпіад із базових дисциплін згідно із заявками для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад за наступним графіком:

  • Історія - 14 січня 2017 року;

  • математика - 21 січня, 29 січня 2017 року;

  • екологія - 21 січня 2017 року;

  • англійська, іспанська мови - 22 січня 2017 року;

  • мова іврит - 22 січня 2017 року;

  • українська мова та література - 27 січня 2017 року;

  • хімія - 28 січня, 11 лютого 2017 року;

  • біологія - 28 січня 2017 року;

  • географія - 29 січня 2017 року;

  • астрономія - 03 лютого 2017 року;

  • німецька, французька мови - 04 лютого 2017 року;

  • трудове навчання - 04 лютого 2017 року;

  • інформатика - 04-05 лютого 2017 року;

  • правознавство - 11 лютого 2017 року;

  • інформаційні технології - 11-12 лютого 2017 року;

  • російська мова та література - 12 лютого 2017 року;

  • фізика - 18 лютого 2017 року;

  • економіка - 18 лютого 2017 року.



2. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад (Горб Г.Г., Лопатнюк О.М., Коргут С.А., Мамро О.О., Іванов А.С., Горевич С.О., Василенко Т.І.), директору КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР (Ратєєва С.В.):

2.1. Забезпечити участь учнів та вчителів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін відповідно до графіку (додаток 1).

2.2. Забезпечити участь педпрацівників у роботі журі обласних предметних олімпіад, врахувавши дводенний термін їх роботи (додаток 2).

2.3. Компенсувати роботу працівників, задіяних у проведені обласних олімпіад у вихідні дні, згідно з чинним законодавством.
3. Покласти відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів під час поїздки до м. Дніпро, у зворотному напрямі та в ході проведення олімпіад на педпрацівників:

  • Баланюк Т.Ю., учителя КГ №49, Манько А.О., учителя КПГ (історія);

  • Євстегнєєву О.І., учителя КПГ, Гвоздецьку Ю.В., учителя КЖЛ, Манагарову А.А., учителя КЦМГ, Біньковську А.М., заступника директора з НВР КГТЛ №129, Ковальову Л.Л., медичну сестру КЗШ №103 (математика);

  • Бондаренко Н.О., учителя КЦМЛ, Щербак О.О., учителя КЗШ №7;

  • Гуріну Т.О., учителя КЗСШ №4, Рижук Є.М., учителя КСШ №71 (англійська мова);

  • Рябець Л.О, учителя КСШ №71 (іспанська мова);

  • Духіну Г.Є., учителя КЗ «НВК «КСШ –ДНЗ» (мова іврит);

  • Ревун О.Ю., учителя КПГ, Красіну Т.А., учителя КГ №49 (українська мова і література);

  • Федорова Ю.Ю.,учителя КСШ №74,Кібенко В.А.,учителя КНТМЛ №16 (хімія);

  • Семенко Н.І., учителя КГТЛ 3129, Коваль І.В., учителя КЗШ №69 (біологія);

  • Захарову В.А., учителя КГ №49, Шевченко Н.М., учителя КПГ (географія);

  • Примакову Л.К., учителя КЖЛ, Миронову Є.С., учителя КГТЛ №129 (астрономія);

  • Стручкову К.Л., учителя КСЗШ №20, Беспалу В.А., учителя КГТЛ №129 (німецька мова);

  • Гуріну Т.О., учителя КЗСШ №4 (французька мова);

  • Тітенка Ю.М., методиста КЗ «ІМЦ» КМР, Кравця В.І., учителя КЗШ №94 (трудове навчання);

  • Горшкову А.А., учителя КГТЛ №129,Мурзу Л.В., учителя КПНЛ (інформатика);

  • Манько А.О., учителя КПГ, Бойко Ю.В., учителя КЗШ №19 (правознавство);

  • Шапоріну О.О., учителя КЦМЛ, Костіну Л.В., учителя КСШ №107;

  • Шиманську В.В., учителя КЗСШ №4, Глобенко І.Г., учителя КЗШ №58 (російська мова і література);

  • Стеблівець І.П., учителя КЖЛ, Лінчук І.Л., учителя КПГ, Лясова І.Г., учителя КПНЛ (фізика);

  • Подкалюк О.Д., учителя КСШ №74, Приходько Г.П., учителя КНТМЛ №81 (економіка).


4. Витрати на перевезення учнівських команд на обласні олімпіади здійснити за рахунок коштів комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради (директор Ратєєва С.В.).
5. Директорам закладів освіти провести цільові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учителями та учнями, які беруть участь в обласних олімпіадах, зробити записи у журналах встановленого зразка.
6. Кошти на відрядження супроводжуючих осіб, членів журі обласних предметних олімпіад віднести за місцем їх роботи.
7. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР Кольчібу Г.М, контроль – залишаю за собою.

Заступник начальника управління Т. Басова

Кольчіба Галина Миколаївна

401 72 30

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки виконкому міської ради

від 06.01.2017 №4

Графік

виїзду учнівських команд міста на обласні предметні олімпіади

(місце від’їзду – Центральний автовокзал, Дніпропетровське шосе, 1-а)


Дата виїзду

Назва олімпіади,

місце проведення

Кількість

учасників

14.01.2017

Історія

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», м. Дніпро

Учні – 8

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 7

21.01.2017

Математика (І тур)

КЗО «Навчально-виховне об’єднання №28», КЗО «Середня загальноосвітня школа №49», м. Дніпро

Учні – 39

Супроводжуючі – 5

Члени журі – 3

Екологія (ІІ тур)

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», м. Дніпро

Учні – 7

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 3

22.01.2017

Англійська та іспанська мови

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», м.Дніпро

Учні – 16

Супроводжуючі – 3

Члени журі – 4

22.01.2017

Мова іврит

КЗО «Дніпропетровська спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій №144», м. Дніпро

Учні – 4

Супроводжуючий –1

Член журі –1

27.01.2017

Українська мова та література

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», м. Дніпро

Учні – 13

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 3

28.01.2017

Хімія (І тур)

КЗО «Середній загальноосвітній навчальний заклад №31», м. Дніпро

Учні – 8

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 2

Біологія

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», м. Дніпро

Учні –9

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 1

29.01.2017

Математика (ІІ тур)

КЗО «Навчально-виховне об’єднання №28», КЗО «Середня загальноосвітня школа №49», м. Дніпро

Учні – 30

Супроводжуючі – 4

Члени журі – 3

Географія

КЗО «Середня загальноосвітня школа №58»,

м. Дніпро

Учні – 16

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 5

03.02.2017

Астрономія

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», м.Дніпро

Учні – 8

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 4

04.02.2017

Німецька та французька мови

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», м. Дніпро

Учні – 16

Супроводжуючі – 3

Члени журі –5

Трудове навчання

КЗО «Навчально-виховне об’єднання №28»

Учні – 5

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 4

Інформатика

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», КЗО «ДЛІТ», КЗО «НВК №100», НВК №12, м.Дніпро

Учні – 10

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 3

05.02.2017

Інформатика (ІІ тур)

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», КЗО «ДЛІТ», КЗО «НВК №100», НВК №12, м.Дніпро

Учні – 10

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 3

11.02.2017

Хімія (ІІ тур)

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, м. Дніпро

Учні – 8

Супроводжуючі – 2

Члени журі –2

Правознавство

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», м. Дніпро

Учні –10

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 3

Інформаційні технології (І тур)

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», КЗО «ДЛІТ», КЗО «НВК №100», НВК №12, м.Дніпро

Учні – 10

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 3

12.02.2017

Російська мова та література

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», м. Дніпро

Учні – 10

Супроводжуючі – 2

Члени журі –5

Інформаційні технології (ІІ тур)

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», КЗО «ДЛІТ», КЗО «НВК №100», НВК №12, м.Дніпро

Учні – 10

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 3

18.02.2017

Фізика

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», м. Дніпро

Учні – 24

Супроводжуючі – 3

Члени журі – 5

Економіка

Університет митної справи та фінансів, м.Дніпро

Учні – 10

Супроводжуючі – 2

Члени журі – 3


Додаток 2

до наказу управління освіти і науки виконкому міської ради

від 06.01.2017 №4
Склад журі

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін


Історія

– Лихацький А.В., методист КЗ «ІМЦ»; Бабенко Ж.Г., учитель КЗШ №111;Охредько Л.І., учитель КГ №127; Крутько З.В., учитель КЗШ №113; Передерій Л.В., учитель КОЛІ; Печеніна Н.А., доцент кафедри історії України ДВНЗ «КДПУ»; Чирва Ю.І., доцент кафедри всесвітньої історії ДВНЗ «КДПУ»

Хімія

– Бондаренко Н.О., учитель КЦМЛ; Широкова Г.І., учитель КЗШ №119

Біологія

– Соколовська Л.В., учитель КЗШ №78

Математика

– Желтуха Т.В., учитель КЖЛ; Коваль Н.М., учитель КПНЛ; Дагларова Н.Л., учитель КГ №95

Фізика

– Глубенок С.В., учитель КЖЛ; Чаговець Б.М., заступник директора з НМР КПНЛ, учитель; Голобородько В.А., учитель КГТЛ №129; Кравченко Т.В., учитель КГ №49;Задорожній В.М., учитель КПНЛ

Астрономія

– Глубенок С.В., учитель КЖЛ; Харитонова Т.І., учитель КПНЛ; Голобородько В.А., учитель КГТЛ №129; Бондарчук Т.В., учитель КЦМЛ.

Географія

– Гавриленко Л.І., учитель КГ №95; Мосолова Н.М., учитель КГ №91; Петренюк А.П., учитель КЗШ №12; Брічка Л.В., учитель КНТМЛ №81, Заїка Т.М., учитель КЗШ №90

Екологія

– Католіченко О.М., учитель КПНЛ; Кулішова А.А., учитель КЗШ №126; Шведун Г.Г., учитель КЗШ №123.

Англійська мова

– Тополова І.Ю.,Гречук А.М., учителі КГТЛ №129; Дергачова Т.А., учитель КСШ №71;

Французька мова

– Руденко С.В., учитель КГ №95; Ацеховська Л.В., учитель КСЗШ №4.


Німецька мова

– Ратєєва А.А., учитель КЗШ №32; Руденко В.А., учитель КГТЛ №129; Рядова В.О., учитель КСЗШ №20

Українська мова та література

– Іванцова Т.В.,КЗШ №45, Модло О.П., учитель КНВК №35; Полякова В.В., учитель КГТЛ №129


Російська мова і література

– Дерусова І.Ю., вчитель КЗШ №114; Юрчук М.О., КЗШ №125; Мельник О.В., учитель КСШ №71; Буніна І.О., учитель КЦМГ; Кривоконь Л.В., учитель КГ №95

Інформатика

– Гладкий В.Ю., учитель КЗШ №19; Чухно К.О., учитель КТГ; Єгорова М.Є., учитель КГТЛ №129

Інформаційні технології

– Чухно К.О., учитель КТГ; Пєтухова С.І., учитель КЖЛ, Безкровна С.Д., учитель КГТЛ №129.

Іспанська мова

– Анєчкіна О.І., учитель КСШ №71.

Правознавство

– Бабенко Ж.Г., учитель КЗШ №111; Охредько Л.І., учитель КГ №127; Дощенко К.І., учитель КГТЛ №129.

Економіка

– Гавриленко Л.І., учитель КГ №95; Мосолова Н.М., учитель КГ №91; Петренюк Г.П., учитель КЗШ №12

Мова іврит

– Пальчикова Р.Г., учитель КЗ «НВК «КСШ - ДНЗ»

Трудове навчання

– Геймур В.А., директор КНТМЛ №16, учитель трудового навчання; Новіков М.Л., директор КСЗШ №4, учитель трудового навчання; Гончаренко В.М., учитель КПГ; Яремченко В.І., учитель КЗШ №21.



поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Затвердити Умови проведення обласного фестивалю інформаційних учнівських проектів з літератури (додаток 1)

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Затвердити план роботи з обдарованими дітьми Білоцерківського району на 2015/ 2016 навчальний рік (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про затвердження Перспективного плану контролю за діяльністю навчальних закладів м. Кривого Рогу на 2017 2019 рр

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про затвердження Базового переліку засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової...

Нака з
Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, тел: (0352) 52-23-53, факс: (0352) 52-32-28, e-mail

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка