Пошук по сайту


Нака з - Сторінка 4

Нака з

Сторінка4/5
1   2   3   4   5


Додаток 7

до наказу управління освіти і науки

від 24.04.2017 № 172
Переможці та призери

ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4-х класів

загальноосвітніх навчальних закладів Центрально-Міського району


Місце

Прізвище та ім’я учня

Клас

Навчальний заклад

ПІБ вчителів, які підготували переможців та призерів районного туру олімпіад

Математика

І

Доброумова Вікторія

4

КЗШ № 79

Шматко В.М.

ІІ

Саблін Дмитро

4-Б

КЗШ №23

Бондарєва І.О.

ІІ

Лікарчук Дар’я

4-Б

КЗШ № 28

Маркіна С.М.

ІІІ

Кияненко Вікторія

4-А

КЗШ № 123

Гуріна А.М.

ІІІ

Медведєва Катерина

4

КЗШ № 64

Медведєва Л.М.

ІІІ

Ткачук Анастасія

4-В

КЗШ № 60

Напрєєва Т.Є.

Українська мова

І

Травкіна Анжеліка

4-А

КЗШ №8

Васянович Г.М.

ІІ

Шевченко Поліна

4-Б

КЗШ № 123

Костева.М.М.

ІІ

Євтушенко Варвара

4

КЗШ № 79

Шматко В.М.

ІІІ

Русіна Вероніка

4

КЗШ № 104

Щербак І.П.

ІІІ

Тимкул Влада

4-В

КЗШ № 85

Унгуряну Л.Г.

ІІІ

Бондар Софія

4-Б

КСЗШ № 20

Степанова І.В.

Російська мова

І

Сазонова Анастасія

4-А

КЗШ № 8

Васянович Г.М.

ІІ

Петрова Мілена

4-А

КЗШ №22

Присяжнюк Т.М.

ІІІ

Юркова Юлія

4-Б

КЗШ № 23

Бондарєва І.О.

Природознавство

І

Сова Мелана

4-А

КЗШ№85

Дем’яненко Ж.І.

ІІ

Рибіна Софія

4

КЗШ № 29

Кривов`яз. І.М.

ІІ

Дмитров Назар

4

КЗШ № 5

Бєла Н.О.

ІІІ

Магарський Денис

4-А

КСЗШ № 20

Максименко І.С.

ІІІ

Стрижкова Яна

4

КЗШ № 79

Шматко В.М.

ІІІ

Бєрєснєв Євген

4

КЗШ № 2

Ушакова Л.М.

Англійська мова

І

Давидова Анастасія

4

НВК

Олару Ю.Ю.

ІІ

Гюльзатян Богдан

4-Г

КЗШ № 8

Лиса К.С.

ІІ

Саяпіна Юлія

4-А

КЗШ № 60

Болотова Г.І.

ІІІ

Савченко Ілля

4-Б

КЗШ № 8

Трофімова. А.О.

ІІІ

Герасименко Дар`я

4-В

КЗШ № 85

Галушко О.О.

ІІІ

Тищенко Милана

4

КЗШ № 79

Чернієнко К.Ю.


Додаток 8

до наказу управління освіти і науки

від 24.04.2017 № 172
Переможці та призери

міського етапу олімпіад з базових дисциплін

серед учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста



Місце

Прізвище та ім’я учня

Клас

Навчальний заклад, район

ПІБ вчителів, які підготували переможців та призерів міського етапу олімпіад

Українська мова

І

Коваленко Єлизавета

4-Б

КЗШ № 130, Довгинцівський

Морозова Л.М.

ІІ

Бондаренко Анастасія

4-А

КЗШ № 125, Покровський

Останіна Г.В.

ІІ

Євтушенко Варвара

4

КЗШ № 79, Центрально-Міський

Шматко В.М.

ІІІ

Лисечко Анастасія

4-Б

КСШ № 118, Саксаганський

Сушенцева О.М.

ІІІ

Силантьєва Поліна

4-Б

КГ № 91, Саксаганський

Левченко С.М.

ІІІ

Травкіна Анжеліка

4-А

КЗШ №8, Центрально-Міський

Васянович Г.М.

Російська мова

І

Сазонова Анастасія

4-А

КЗШ №8, Центрально-Міський

Васянович Г.М.

ІІ

Новосьолова Олександра

4-Б

КСШ №107, Саксаганський

Тимошенкова Ю.М.

ІІ

Петрова Мілена

4-А

КЗШ №22, Центрально-Міський

Присяжнюк Т.М.

ІІІ

Асташенкова Катерина

4-А

КЗШ №124, Саксаганський

Вороніна В.М.

ІІІ

Іванова Дар’я

4-А

КЗШ №45, Тернівський

Цуканова О.І.

ІІІ

Куницина Євгенія

4-Б

КСШ №71, Покровський

Сидоренко Н.Г.

Англійська мова

І

Чорнобривець Євгеній

4-Б

КПГ, Довгинцівський

Хромчак Н.В.

ІІ

Гюлзатян Богдан

4-Г

КЗШ №8, Центрально-Міський

Лиса К.С.

ІІ

Давидова Анастасія

4

НВК, Центрально-Міський

Олару Ю.Ю.

ІІІ

Зеленокорінна Анна

4-А

КСШ №118, Саксаганський

Пусяк А.О.

ІІІ

Мамекін Іван

4-А

СНВК № 22, Покровський

Пискун І.М.

ІІІ

Сулима Дарина

4-А

КЗШ №124,Саксаганський

Омельченко О.В.

Математика

І

Суховецький Єгор

4-Б

КГ №91, Саксаганський

Левченко С.М.

ІІ

Саблін Дмитро

4-Б

КЗШ №23,Центрально-Міський

Бондарєва І.О.

ІІ

Савицький Олег

4-А

КЗСШ №4, Металургійний

Росовецька О.Ф.

ІІІ

Доброумова Вікторія

4

КЗШ № 79, Центрально-Міський

Шматко В.М.

ІІІ

Лікарчук Дар’я

4-Б

КЗШ №28, Центрально-Міський

Маркіна С.М.

ІІІ

Чекарєв Микита

4-Г

КЗШ №130, Довгинцівський

Жбанкова Н.В.

Природознавство

І

Деркач Крістіна

4-А

КЗШ№43,Саксаганський

Білоусова І.І..

ІІ

Лисогор Софія

4-А

КСШ №118, Саксаганський

Кресак Н.М.

ІІ

Швальов Андрій

4-А

КЗШ №119, Саксаганський

Головко Н.О.

ІІІ

Зінов’єв Платон

4-Б

КПГ, Довгинцівський

Горшкова Л.В.

ІІІ

Сова Мелана

4-А

КЗШ №85, Центрально-Міський

Дем’яненко Ж.І.

ІІІ

Рибіна Софія

4

КЗШ №29, Центрально-Міський

Кривов’яз І.М.


Додаток 9

до наказу управління освіти і науки

від 24.04.2017 № 172

Рейтинг районів

за наслідками міських олімпіад серед учнів 4-х класів

загальноосвітніх навчальних закладів у 2016-2017 навчальному році



Район

Українська мова

Російська

мова

Англійська

мова

Математика

Природо-

знавство

Середній показник

в балах

Кількість призових місць

Загальне місце

Середній показник

в балах

Міс-

це

Середній показник

в балах

Міс-це

Середній показник

в балах

Міс-

це

Середній показник

в балах

Міс-

це

Середній показник

в балах

Міс-

це

Довгинцівський

27,4

6

30,8

6

41,8

2

21,0

3

38,3

3

31,9

4

4

Інгулецький

28,5

5

31,7

5

26,5

7

14,2

7

26,8

7

25,5

-

7

Металургійний

23,1

7

22,7

7

35,9

5

18,8

5

35,4

5

27,2

1

6

Покровський

28,7

4

34,0

4

41,2

3

19,7

4

37,1

4

32,1

3

3

Саксаганський

36,8

2

39,5

2

40,5

4

24,9

2

50,7

1

38,5

10

2

Тернівський

30,1

3

35,3

3

27,4

6

15,2

6

33,0

6

28,2

1

5

Центрально-Міський

37,3

1

43,8

1

46,1

1

28,9

1

45,5

2

40,3

11

1



Додаток 10

до наказу управління освіти і науки

від 24.04.2017 № 172
1   2   3   4   5

Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Затвердити Умови проведення обласного фестивалю інформаційних учнівських проектів з літератури (додаток 1)

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Затвердити план роботи з обдарованими дітьми Білоцерківського району на 2015/ 2016 навчальний рік (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про затвердження Перспективного плану контролю за діяльністю навчальних закладів м. Кривого Рогу на 2017 2019 рр

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про затвердження Базового переліку засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової...

Нака з
Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, тел: (0352) 52-23-53, факс: (0352) 52-32-28, e-mail



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка