Пошук по сайту


Нака з - Сторінка 3

Нака з

Сторінка3/5
1   2   3   4   5

Додаток 3

до наказу управління освіти і науки

від 24.04.2017 № 172
Переможці та призери

ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4-х класів

загальноосвітніх навчальних закладів Металургійного району


Місце


Прізвище та ім’я учня

Клас

Навчальний заклад

ПІБ учителів, які підготували переможців та призерів районного туру олімпіад

Математика


І

Савицький Олег

4-А

КЗСШ № 4

Росовецька О.Ф.

ІІ

Долматова Мілана

4-А

КЗШ№66

Кононова Т.Ф.

ІІ

Булахов Михайло

4-А

КЗШ № 7

Коваль І.М.

ІІІ

Пересунько Анастасія

4-А

НТМЛ № 16

Кушнір Н.В.

ІІІ

Бойко Іван

4-Г

КЗШ № 103

Носова Т.В.

ІІІ

Демиденко Данило

4

КЗШ № 26

Левченко О.В.

Природознавство


І

Чернов Іван

4-Б

КЗШ № 66

Кутміна Л.О.

ІІ

Неплях Денис

4-Б

НТМЛ № 16

Авдейчик Г.В.

ІІ

Журавльова Юлія

4-А

КЗСШ № 4

Мініна О.В.

ІІІ

Пашенко Дмитро

4-В

КЗШ№15

Ковальова Г.О.

ІІІ

Соприкін Кирило

4-Б

КЗШ № 26

Вірко С.В.

ІІІ

Шидловська Ксенія

4-Б

КЗШ №103

Карпенко Т.М.

Українська мова


І

Літяйкіна Поліна

4-Б

НТМЛ № 16

Авдейчикова Г.В.

ІІ

Шуляківська Владислава

4-В

КЗСШ № 4

Мініна О.В.

ІІ

Божко Даніїл

4-А

КЗШ № 69

Маслак А.М.

ІІІ

Вершинін Ілля

4-Б

КЗШ №15

Бублик В.Ю.

ІІІ

Слинько Анна

4-Д

КЗШ № 103

Афанасьєва М.Ф.

ІІІ

Гуцу Дар′я

4-А

КЗШ № 66

Кононова Т.Ф.

Російська мова


ІІ

Хрипко Єлизавета

4-Г

КЗСШ № 4

Плющ Т.О.

ІІІ

Буян Максим

4-Б

КЗШ №26

Степура Н.В.

ІІІ

Литовка Уляна

4-В

КЗШ № 103

Шилко Т.В.

Англійська мова


І

Табунець Семен

4-Б

КЗСШ № 103

Пухова Н.А.

ІІ

Атамась Кирило

4-В

НТМЛ№16

Соколова Л.О.

ІІ

Білоочко Дмитро

4-А

КЗСШ № 4

Гуріна Т.О.

ІІІ

Кутузов Тарас

4-А

КЗШ № 69

Коваль Н.В.

ІІІ

Носик Дмитро

4

КЗШ №75

Лебедєва О.М.

ІІІ

Епельман Даніїл

4-А

КЗШ № 26

Дмитрян Н.М.


Додаток 4

до наказу управління освіти і науки

від 24.04.2017 № 172
Переможці та призери

ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4-х класів

загальноосвітніх навчальних закладів Покровського району


Місце

Прізвище та ім’я учня

Клас

Навчальний заклад

ПІБ вчителів, які

підготували переможців та призерів районного туру олімпіад

Математика

І

Зорін Євген



КЗШ № 125

Останіна Г.В.

ІІ

Дорошенко Анастасія



КСШ № 71

Сидоренко Н.Г.

ІІ

Савицька Кристина



КЗШ № 111

Зав`ялова Н.Г.

ІІІ

Безгінов Владислав



КСШ № 71

Кравченко О.Б.

ІІІ

Бондаренко Арина



КЗШ № 32

Стрельнік І.М.

ІІІ

Бородаєва Дар`я



КЗШ № 86

Клапощук О.М.

Українська мова


І

Бондаренко Анастасія



КЗШ № 125

Останіна Г.В.

ІІ

Орішака Гліб



КЗШ № 126

Федорчук Н.І.

ІІ

Бурик Михайло



КСШ № 71

Кравченко О.Б.

ІІІ

Бухманська Олександра



КЗШ № 52

Борисенко Г.В.

ІІІ

Зикова Т.В.

4

КЗШ № 44

Омаровська В.І.

ІІІ

Казоріна Дар`я



КЗШ № 97

Манжарова О.О.

Російська мова


І

Куницина Євгенія



КСШ № 71

Сидоренко Н.Г.

ІІ

Солдатєнкова Ксенія



КЗШ № 125

Іщенко О.А.

ІІІ

Корень Єлизавета

4

СНВК № 22

Кустова Н.Д.

Природознавство


І

Білоусов Кирило



КЗШ № 86

Клапощук О.М.

ІІ

Черепов Іван



КЗШ № 32

Стрельнік І.М.

ІІ

Катеринич Ілля



КЗШ № 125

Останіна Г.В.

ІІІ

Іщенко Анна



КЗШ № 125

Малишева О.В.

ІІІ

Даньковський Богдан

4

КЗШ № 112

Онопко Г.В.

ІІІ

Варичевська Вікторія



КЗШ № 62

Романенко А.В.

Англійська мова

І

Мамекін Іван Ігорович

4

СНВК № 22

Пискун І.М.

ІІ

Латанов Єгор



КЗШ № 62

Волкова О.А.

ІІ

Ром анко Дмитро



КЗШ № 121

Коваль Л.Г.

ІІІ

Бл ажко Ярослав

4

СНВК № 22

Соловйова О.В.

ІІІ

Якуніна Вікторія



КЗШ № 32

Зінченко І.М.

ІІІ

Манжарова Богдана



КЗШ № 97

Піпченко С.А.


Додаток 5

до наказу управління освіти і науки

від 24.04.2017 № 172
Переможці та призери

ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4-х класів

загальноосвітніх навчальних закладів Саксаганського району


Місце

Прізвище та ім’я учня

Клас

Заклад

ПІБ вчителів, які підготували переможців та призерів районного туру олімпіад

Математика

І

Суховецький Єгор

4-Б

КГ №91

Левченко С. М.

ІІ

Карпенко Поліна

4

КСШ №70

Гайдаренко С. А.

ІІ

Савелова Анастасія

4-А

КЗШ №72

Береза Л. І.

ІІІ

Безрук Володимир

4-А

КЗШ №119

Головко Н. О.

ІІІ

Яремич Аліна

4-Б

КНВК№ 35

Сергієнко Я. Л.

ІІІ

Пенер Микита

4-А

КЗШ№41

Троїцька А. А.

Українська мова

І

Лисечко Анастасія

4-Б

КСШ№118

Сушенцева О. М.

ІІ

Силантьєва Поліна

4-Б

КГ № 91

Левченко С. М.

ІІ

Біла Анастасія

4-А

КНВК № 35

Бален М. Б.

ІІІ

Каменецька Єва

4-А

КЗШ № 19

Кузнєцова О.Г.

ІІІ

Цільник Аліна

4-А

КЗШ № 51

Терещенко Л. Р.

ІІІ

Колесников Владислав

4

КСШ № 70

Гайдаренко С. А.

Російська мова

I

Новосьолова Олександра

4-Б

КСШ№107

Тимошенкова Ю. М.

ІІ

Асташенкова Катерина

4-А

КЗШ №124

Вороніна В. М.

ІІІ

Голубіна Анастасія

4-Б

КЗШ №41

Сироткіна Т. А.

Природознавство

І

Деркач Крістіна

4

КЗШ № 43

Білоусова І. І.

ІІ

Лисогор Софія

4-А

КСШ№ 118

Кресак Н. М.

ІІ

Солоділова Катерина

4

КЗШ № 31

Дордюк О. О.

ІІІ

Швальов Андрій

4-А

КЗШ№ 119

Головко Н. О.

ІІІ

Цепкін Ярослав

4-Б

КЗШ № 41

Сироткіна Т. А.

ІІІ

Маршалов Олександр

4- А

КГ № 91

Распопова Т. В.

Англійська мова

І

Зеленокорінна Анна

4-А

КСШ№ 118

Пусяк А. О.

ІІ

Сулима Дарина

4-А

КЗШ№ 124

Омельченко О. В.

ІІ

Гуцалюк Андрій

4-Б

КГ № 91

Кузьменко В. О.

ІІІ

Кайдаш Катерина

4-А

КЗШ № 51

Махмудова Н. Н.

ІІІ

Демченко Олександр

4-А

КЗШ № 21

Перепелиця І. М.

ІІІ

Кондратенко Софія

4-А

КЗШ № 119

Євтушенко С. В.



Додаток 6

до наказу управління освіти і науки

від 24.04.2017 № 172
Переможці та призери

ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4-х класів

загальноосвітніх навчальних закладів Тернівського району


Місце

Прізвище та ім'я учня

Клас

Навчальний заклад

ПІБ вчителів, які підготували переможців та призерів районного туру олімпіад

Математика


I

Неопрятний Андрій

4

КЗШ №42

Петліна К.А.

II

Дейнеко Данил

4

КЗШ №116

Остапенко М.Г.

II

Якіменко Артур

4

КЗШ №45

Антоненко С. А

III

Тараненко Максим

4

КТГ

Бондаренко І.В.

III

Дерев'янко Олександра

4

КЗШ №48

Нестеренко Ю.Є

III

Панін Микола

4

КЗШ №27

Ясногор М.О.

Українська мова


I

Кузан Вероніка

4

КЗШ №27

Ясногор М.О.

II

Тригуб Аліна

4

КЗШ №55

Старікова Н.І.

II

Нєдєлька Аліна

4

КЗШ №116

Остапенко М.Г.

III

Берест Олександр

4

КЗШ№45

Антоненко С.А.

III

Кожемякіна Марія

4

КЗШ №48

Затуливітер Л.І.

III

Крикун Єва

4

КЗСШ-І №8

Мугак С.І.

Російська мова


I

Іванова Дар’я

4

КЗШ №45

Цуканова О.І.

II

Самсюк Домініка

4

КЗШ №27

Ясногор М.О.

III

Попрієнко Ольга

4

КЗШ №61

Літневська М. С.

Природознавство


I

Мельник Назар

4

КТГ

Моісеєнко Л.В.

II

Лозовський Данило

4

КЗШ №37

Левченко О. В.

II

Оксенчук Богдан

4

КЗШ №105

Огнівець Н.Г.

III

Малькова Даря

4

КЗШ № 78

Дмитренко Л.М.

III

Зінченко Віра

4

КЗШ №27

Сівак Н.М.

III

Молібог Руслан

4

КЗШ №42

Шукова Т.П.

Англійська мова


I

Булавкін Костянтин

4

КТГ

Богашова О.С.

II

Сауляк Євген

4

КЗШ №110

Єфименко С.М.

II

Лещенюк Володимир

4

КЗШ №116

Комарова Л.Д.

III

Гільченко Аріна

4

КЗШ №45

Стрюк Т.А.

III

Сімкина Олександра

4

КЗШ №61

Павлиш Н.В.

III

Гайман Лук'ян

4

КЗСШ-І №8

Карпенко Ю.Є.
1   2   3   4   5

Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Затвердити Умови проведення обласного фестивалю інформаційних учнівських проектів з літератури (додаток 1)

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Затвердити план роботи з обдарованими дітьми Білоцерківського району на 2015/ 2016 навчальний рік (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про затвердження Перспективного плану контролю за діяльністю навчальних закладів м. Кривого Рогу на 2017 2019 рр

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про затвердження Базового переліку засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової...

Нака з
Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, тел: (0352) 52-23-53, факс: (0352) 52-32-28, e-mail



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка