Пошук по сайту


Нака з - Сторінка 2

Нака з

Сторінка2/5
1   2   3   4   5

4.2 сприяти активізації діяльності вчителів початкових класів закладів освіти Довгинцівського, Інгулецького, Металургійного та Тернівського районів щодо забезпечення індивідуального розвитку кожного учня відповідно до можливостей, схильностей, здібностей та вподобань;


4.3 провести 11.05.2017 року на базі КЗШ №15 Металургійного району свято відзнаки переможців та призерів міських олімпіад з математики, природознавства, української, російської та англійської мов серед учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів;

4.4 витрати, пов’язані з проведенням свята відзнаки переможців та призерів міського етапу олімпіад, віднести за рахунок коштів КЗ «Інноваційно-методичний центр»КМР.
5. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад :

5.1 нагородити переможців і призерів районного етапу олімпіад грамотами відділів освіти виконкомів районних у місті рад (додатки 1-7);

5.2 оголосити подяку вчителям початкових класів та англійської мови, які підготували переможців та призерів районного етапу олімпіад (додатки 1-7), за розвиток у дітей позитивної мотивації до навчання, стійкого прагнення до пізнання, бажання й уміння самостійно вчитися.
6. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів, керівникам районних методичних об’єднань учителів початкових класів та англійської мови:

6.1 проаналізувати результати районного та міського етапів олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4-х класів, спланувати систему роботи щодо підвищення рівня показників навченості випускників початкової школи та здатності їх до самостійної навчальної діяльності;

6.2 забезпечувати професійне зростання педагогів через внутрішньошкільну методичну роботу та районні методичні об’єднання, на які покладено підвищення якості, ефективності уроку як основної форми навчально-виховного процесу на основі впровадження інноваційних педагогічних технологій.


7. Координацію роботи щодо виконання наказу покласти на методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР Мещерякову Т.В., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.

Начальник управління Т. Кріпак

Мещерякова Тетяна Василівна,

405-01-15

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки

від 24.04.2017 № 172
Переможці та призери

ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4 – х класів

загальноосвітніх навчальних закладів Довгинцівського району


Місце

Прізвище та ім’я учня

Клас

Навчальний заклад

ПІБ вчителів, які підготували переможців та призерів районного туру олімпіад

Математика


І

Перевезенцев Марк

4-А

КЗШ № 65

Бойко Н. А.

ІІ

Чекарєв Микита

4-Г

КЗШ № 130

Жбанкова Н. В.

ІІ

Свірідов Нікіта Свиридов

4-Б

КПГ

Горшкова Л. В.

ІІІ

Костенко Крістіна

4-А

КНТМЛ № 81

Муха Л. П.

ІІІ

Біжко Карина

4-А

КЗШ № 90

Цуцуран І.В.

ІІІ

Бур’яненко Роман

4-Б

КЗШ № 87

Щука Н. П.

Українська мова


І

Коваленко Єлизавета

4-Б

КЗШ № 130

Морозова Л. М.

ІІ

Йова Дар’я

4-А

КЗШ № 128

Калієвська Н.М.

ІІ

Осадчий Ярослав

4- ?

КЗШ № 87

Гладченко Н. В.

ІІІ

Корж Вікторія

4

КЗШ № 89

Пухальська Н.В.

ІІІ

Фельчин Анастасія

4-Б

КНТМЛ № 81

Прищепа О.О.

ІІІ

Темченко Юлія

4

КСШ №9

Багаєва І.П.

Природознавство


І

Зинов’єв Платон

4-б

КПГ

Горшкова Л. В.

ІІ

Скубський Владислав

4-А

КЗШ № 90

Цуцуран І.В.

ІІ

Івченко Марія

4-А

КЗШ № 130

Панасюк С. В.

ІІІ

Бєлєвцев Іван

4--В

КНТМЛ № 81

Іваненко Н.І.

ІІІ

Потебня Володимир

4-В

КЗШ № 87

Гладченко Н. В.

ІІІ

Гончаренко Олег

4-А

КЗШ № 128

Калієвська Н.М.

Англійська мова


І

Чорнобривець Євгеній

4-Б

КПГ

Хромчак Н.В.

ІІ

Білоус Софія

4-А

КНТМЛ № 81

Кайко Ю.В.

ІІ

Негоденко Маргарита

4-А

КЗШ № 128

Оксаніч А.А.

ІІ

Кокошко Карина

4-В

КЗШ № 130

Герчева Є. І.

ІІІ

Бобір Вероніка

4-А

КЗШ № 87

Ксензова О.М.

ІІІ

Дьошина Ольга

4-В

КЗШ № 65

Снісаренко С. А.

Російська мова


І

Караученко Богдана

4

КЗШ № 109

Полтавець Н.О.

ІІ

Мельникова Діана

4-Б

КЗШ № 90

Павкіна О.О.

ІІІ

Розлуцька Дар’я

4-Б

КЗШ № 65

Сушко Г.Г.



Додаток 2

до наказу управління освіти і науки

від 24.04.2017 № 172


Переможці та призери

ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін серед учнів 4-х класів

загальноосвітніх навчальних закладів Інгулецького району


Місце

Прізвище та ім’я учня

Клас

Навчальний

заклад

ПІБ учителів, які підготували переможців та призерів районного туру олімпіад

Математика

І

-

-

-

-

ІІ

Короленко Анастасія

4-А

КЗШ №114

Христофорова Н.Л.

ІІ

Кущенко Володимир

4

КЗШІ №5

Петрухіна І.О.

ІІІ

Хімчак Владислав

4-В

КГ №127

Гурецька Н.М.

ІІІ

Нечепуренко Нікіта

4-А

КЗШ №114

Христофорова Н.Л.

ІІІ

Ковік Денис

4

КЗШ №92

ХорольськаН.М.

Українська мова

І

Кіріченко Денис

4-Б

КЗШ №102

Струтинська Л.С.

ІІ

Ворона Марія

4-Б

КЗШ №115

Мартинішина І.І.

ІІ

Куждін Віталій

4-Б

КГ №114

Красуля В.В.

ІІІ

Поліщук Інга

4-Б

КГ №127

Адаменко В.А.

ІІІ

Ясковець Софія

4

КЗШІ №5

Петрухіна І.О.

ІІІ

Ошуркова Олександра

4-А

КЗШ №102

Лісецька О.П.

Російська мова

І

Чупрій Єлизавета

4-Б

КЗШ №114

Красуля В.В.

ІІ

Гажур Анна

4-А

КГ №127

Маринець А.С.

ІІІ

Гореславець Валерія

4-Б

КЗШ №59

Прохоренко Т.В.

Природознавство

І

-

-

-

-

ІІ

Богуш Антон

4- Б

КГ №127

Адаменко В.А.

ІІ

Бойко Олена

4

КЗШІ №5

Петрухіна І.О.

ІІІ

Кудрявцева Валерія

4-Б

КГ №127

Адаменко В.А.

ІІІ

Чеботарьов Ілля

4-Б

КЗШ №102

Струтинська Л.С.

ІІІ

Третьяков Іван

4

КЗШ №100

Погребняк І.В.

Англійська мова

І

-

-

-

-

ІІ

-

-

-

-

ІІ

-

-

-

-

ІІІ

Гугленко Вікторія

4-Б

КЗШ №102

Зирянова Л.М.

ІІІ

Пологовська Арина

4-Б

КЗШ №115

Бочкарьова Я.В.

ІІІ

Жмакіна Марія

4-Б

КЗШ №114

Гарбуз Н.А.
1   2   3   4   5

Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Затвердити Умови проведення обласного фестивалю інформаційних учнівських проектів з літератури (додаток 1)

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Затвердити план роботи з обдарованими дітьми Білоцерківського району на 2015/ 2016 навчальний рік (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про затвердження Перспективного плану контролю за діяльністю навчальних закладів м. Кривого Рогу на 2017 2019 рр

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про затвердження Базового переліку засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової...

Нака з
Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, тел: (0352) 52-23-53, факс: (0352) 52-32-28, e-mail



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка