Пошук по сайту


Інститут післядипломної педагогічної освіти

Інститут післядипломної педагогічної освіти

Сторінка1/6
  1   2   3   4   5   6








МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,

МОЛОДІ ТА СПОРТУ

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
КРИМСЬКИЙ РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ

ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
95001, м. Сімферополь, вул. Леніна, 15

Тел./факс (0652) 27-45-15, 25-47-31

E-mail: info@krippo.crimea.edu
01 октября 2012г.

806/01-14


МИНИСТЕРСТВО ОБРАЗОВАНИЯ И НАУКИ,

МОЛОДЕЖИ И СПОРТА

АВТОНОМНОЙ РЕСПУБЛИКИ КРЫМ
КРЫМСКИЙ РЕСПУБЛИКАНСКИЙ ИНСТИТУТ ПОСЛЕДИПЛОМНОГО ПЕДАГОГИЧЕСКОГО ОБРАЗОВАНИЯ
95001, г. Симферополь, ул. Ленина, 15

Тел./факс (0652) 27-45-15, 25-47-31

E-mail: info@krippo.crimea.edu



Начальникам районных,

городских отделов

и управлений образования

Направляем для работы Приказ Министерства образования и науки, молодежи и спорта Украины от 24.09.2012г. № 1038 «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2011-2012 навчального року».
Приложение на 33 лист.



Ректор А.Н. Рудяков



МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

_24._09__ _2012___ № _1038___

Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2011-2012 навчального року

На виконання Указу Президента України від 16 травня 2006 року № 398 «Про положення про стипендії Президента України для переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України», відповідно до наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25 травня 2012 року № 626 «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2012 році» та від 25 травня 2012 року № 628 «Про результати Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів 2011/2012 навчального року»
НАКАЗУЮ:
1. Призначити стипендії Президента України переможцям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2011-2012 навчального року, які показали найкращі результати відповідно у кожному класі та секції, за списком згідно з додатками 1 і 2 та за визначеною квотою у додатках 3 і 4 до цього наказу.

Взяти до відома, що у разі, коли стипендіат має право на призначення кількох державних стипендій, виплачується одна – більша за розміром.

2. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести цей наказ до відома місцевих органів управління освітою та керівників загальноосвітніх і вищих навчальних закладів.

3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.), Національному центру «Мала академія наук України» (Лісовий О.В.) здійснити оформлення відповідних документів для виплати стипендій.

4. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.) передбачити фінансування Національному центру «Мала академія наук України» (Лісовий О.В.) для виплати стипендій Президента України щомісяця протягом року, починаючи з 1 вересня 2012 року до 1 вересня 2013 року, за рахунок коштів, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України у Державному бюджеті Україні на 2012 і 2013 роки.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

Міністр Д. В. Табачник

Додаток 1

до наказу Міністерства освіти

і науки, молоді та спорту

_24.09.12______ № _1038_______

Список переможців

ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних предметів 2011-2012 навчального року,

яким призначена стипендія Президента України





Прізвище, ім’я стипендіата

Місце навчання стипендіата

у 2011-2012 н.р.

Назва олімпіади

Місце навчання стипендіата

у 2012-2013 н.р.

1

2

3

4

5

1.

Сухина Оксана

учениця 9 класу Тимченківського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради Черкаської області

Олімпіада з української мови та літератури (9 клас), ІІ місце (62,5 б.)

учениця 10 класу Тимченківського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради Черкаської області

2.

Терещук Ольга

учениця 9 класу Іллічівської гімназії № 1 Одеської області

Олімпіада з української мови та літератури (9 клас), ІІ місце (62,5 б.)

учениця 10 класу Іллічівської гімназії № 1 Одеської області

3.

Волошин Андрій

учень 10 класу Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 117 Одеської області

Олімпіада з української мови та літератури (10 клас), ІІ місце (56,5 б.)

учень 11 класу Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 117 Одеської області

4.

Альохіна Анастасія

учениця 10 класу Любомльського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - районна гімназія» ім. Наталії Ужвій Любомльської районної ради Волинської області

Олімпіада з української мови та літератури (10 клас), ІІІ місце (55 б.)

учениця 11 класу Любомльського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - районна гімназія» ім. Наталії Ужвій Любомльської районної ради Волинської області

5.

Назаренко Єлизавета

учениця 10 класу Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат - школа мистецтв) Кіровоградської обласної ради

Олімпіада з української мови та літератури (10 клас), ІІІ місце (55 б.)

учениця 11 класу Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат - школа мистецтв) Кіровоградської обласної ради

6.

Савчук Соломія

учениця 11 класу Коломийської гімназії ім. М. Грушевського Коломийської міської ради Івано-Франківської області

Олімпіада з української мови та літератури (11 клас), ІІ місце (72,5 б.),

Секція української мови, І місце (90,95 б.)

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця

7.

Івашина Анастасія

учениця 11 класу Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівського району Запорізької області

Олімпіада з української мови та літератури (11 клас), ІІІ місце (69 б.)

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

8.

Короткова Тетяна


учениця 9 класу Іллічівської гімназії № 1 Іллічівської районної ради Одеської області

Олімпіада з російської мови і літератури (9 клас), І місце (82,95 б.)

учениця 10 класу Іллічівської гімназії № 1 Іллічівської районної ради Одеської області

9.

Тюргашова Олександра

учениця 9 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 м. Києва

Олімпіада з російської мови і літератури (9 клас), І місце (82,6 б.)

учениця 10 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 м. Києва

10.

Дзядок Владислава


учениця 9 класу Запорізького ліцею № 62 Запорізької міської ради Запорізької області

Олімпіада з російської мови і літератури (9 клас), І місце (82,3 б.)

учениця 10 класу Запорізького ліцею № 62 Запорізької міської ради Запорізької області

11.

Якимчук Любов


учениця 10 класу Кіровоградської гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Олімпіада з російської мови і літератури (10 клас), І місце (93 б.)

учениця 11 класу Кіровоградської гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

12.

Радченко Маргарита

учениця 10 класу Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 90 Донецької міської ради Донецької області

Олімпіада з російської мови і літератури (10 клас), І місце (91,5 б.)

учениця 11 класу Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 90 Донецької міської ради Донецької області

13.

Прошутя Олена

учениця 10 класу Чугуївської гімназії № 5 Чугуївської міської ради Харківської області

Олімпіада з російської мови і літератури (10 клас), І місце (89,25 б.)

учениця 11 класу Чугуївської гімназії № 5 Чугуївської міської ради Харківської області

14.

Краснікова Вікторія


учениця 11 класу Тростянецької спеціалізованої школи

І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької районної ради Сумської області

Олімпіада з російської мови і літератури (11 клас), І місце (96,7 б.)

Національний педагогічний університет

ім. М.П. Драгоманова



15.

Тунік Богдан


учень 11 класу комунального закладу «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 55» Луганської міської ради Луганської області

Олімпіада з російської мови і літератури (11 клас), І місце (92 б.)

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

16.

Фесенко Анна


учениця 11 класу Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області

Олімпіада з російської мови і літератури (11 клас), ІІ місце (89,3 б.)

Таврійський національний університет

імені В. І. Вернадського

17.

Зінченко Ольга

учениця 9 класу загальноосвітньої школи № 15 м. Запоріжжя

Олімпіада з англійської мови (9 клас), І місце (112 б.)

учениця 10 класу

Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мелітопольської міської ради № 11 Запорізької області

18.

Карпюк Катерина

учениця 9 класу гімназії № 4 м. Чернівців

Олімпіада з англійської мови (9 клас), І місце (110 б.)

учениця 10 класу

гімназії № 4 м. Чернівців

19.

Назаренко Дарія

учениця 10 класу гімназії № 9 м. Одеси


Олімпіада з англійської мови (10 клас), І місце (116 б.)

учениця 11 класу гімназії № 9 м. Одеси


20.

Подобєд Олеся

учениця 10 класу Українсько-Американського ліцею м. Дніпропетровська

Олімпіада з англійської мови (10 клас), І місце (114 б.)

учениця 11 класу Українсько-Американського ліцею м. Дніпропетровська

21.

Семенюк Оксана

учениця 10 класу гімназії № 4 м. Чернівців

Олімпіада з англійської мови (10 клас), І місце (114 б.)

учениця 11 класу гімназії № 4 м. Чернівців

22.

Коновалов Сергій

учень 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

Олімпіада з англійської мови (11 клас), І місце (110 б.)

Київський національний

університет імені Тараса Шевченка
  1   2   3   4   5   6

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Комунальний заклад «дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»
України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти надсилає графік...

Комунальний заклад «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної...
Завдання другого етапу Конкурсу з української мови для учнів 3 – 4 класів укладені навчально-методичним відділом початкової освіти...

Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної...
Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

Інститут інноваційних технологій І змісту освіти
Ректорам (директорам) Кримського республіканського, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, Київського університету...

Інститут післядипломної педагогічної освіти
Рекомендації щодо поширення ппд

Інститут післядипломної педагогічної освіти чернівецької області
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./ факс (0372) 52-73-36 е-mail: cv

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Один говорит, то есть, двигая губами и языком, «издаёт звуки разной высоты и силы»

Комунальний заклад «дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»
Розвиток критичного мислення та формування моральних цінностей особистості на уроках світової літератури

Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
...

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Лаврут Валентина Володимирівна, вчитель української мови І літератури. „Ігри на уроках літератури”



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка