Пошук по сайту


Наказ 20

Наказ 20



У К Р А Ї Н А

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Н А К А З
20.12.2016 Перечин № 149

Про участь переможців

районних предметних

олімпіад в обласних

випробуваннях у 2017 році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України 19.08.2015 № 1006 „Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році”, Правил проведення І – ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, І етапу турнірів, І, ІІ етапів конкурсу з образотворчого мистецтва та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, затверджених наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 05.01.2012 року №4 (зі змінами та доповненнями), наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 29.02.2016 № 59 „Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році”, наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 06.10.2015 №258 „Про проведення І – ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році”, наказів відділу освіти, молоді та спорту Перечинської РДА 10.10.2016 №142 „Про проведення І – ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році”, 19.12.2016 №201 «Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», на підставі протоколів засідання журі та відповідно до рішень журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів
НАКАЗУЮ:

1. Відрядити у м.Ужгород для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад команди учнів-переможців ІІ етапу:

11 січня 2017 року - економіка –ЗІППО

  1. Нодя Мар'яна Михайловича – учня 11 (7) класу Перечинської гімназії

ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.

Керівником команди призначити Ревту Ольгу Леонідівну, учителя економіки Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку. .

15 січня 2017 року – математика – ЗІППО

  1. Ковша Олександра Олександровича – учня 7 (3) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  2. Стинич Ніколету Іванівну – ученицю 8 класу Туричківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

  3. Петрішку Анастасію Ігорівну – ученицю 9 (5) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  4. Токар Валерію Русланівну – ученицю 10 (6) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  5. Чулея Василя Мирославовича – учня 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.

Керівником команди призначити Ребляна Івана Федоровича, учителя математики Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.

16 січня 2017 року – англійська мова - ЗІППО

  1. Керецмана Віталія Владиславовича – учня 9 (5) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  2. Кречко Антоніну Василівну – ученицю 10 класу Тур’я Пасіцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

  3. Мацо Крістіну Василівну – ученицю 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.

Керівником команди призначити Гафіянич Галину Михайлівну, учителя англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур’я Пасіка.

17 січня 2017 року – екологія - ЗІППО

  1. Женчук Яну Володимирівну - ученицю 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Дубриничі;

  2. Черепова Олександра Сергійовича – учня 11 класу Перечинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Керівником команди призначити Шоляк Катерину Василівну, учителя біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Дубриничі.

20 січня 2017 року – історія – ЗІППО

  1. Семйон Іванну Василівну – ученицю 8 класу Вільшинківського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад;

  2. Ковш Наталію Олександрівну – ученицю 10 (6) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  3. Самоша Олександра Васильовича – учня 10 (6) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  4. Мацо Крістіну Василівну – ученицю 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  5. Нодя Мар’яна Михайловича – учня 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.

Керівником команди призначити Мартона Івана Івановича, учителя історії Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.

  1. січня 2017 року – німецька мова - ЗІППО

  1. Самоша Олександра Васильовича – учня 10 (6) класу Перечинської

гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.

Керівником команди призначити Копосович Тетяну Вікторівну, учителя німецької мови Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.

24 січня 2017 року – інформаційні технології – ДВНЗ «УжНУ»

  1. Керецмана Валентина Васильовича – учня 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  2. Федьковича Мар’яна Васильовича – учня 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  3. Свадебу Віту Вікторівну – ученицю 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.

Керівником команди призначити Лопарєву Наталію Хайдарівну, учителя інформатики Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.

25 січня 2017 року – українська мова та література - ЗІППО

  1. Петрик Вікторію Вікторівну – ученицю 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Порошково;

  2. Дуран Яну Ігорівну – ученицю 8 (4) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  3. Пеняк Руслану Іванівну – ученицю 9 класу Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу;

  4. Кречко Антоніну Василівну – ученицю 10 класу Туря Пасіцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; 

  5. Токар Валерію Русланівну – ученицю 10 (6) класу Перечинської гімназії

ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  1. Мацо Крістіну Василівну – ученицю 11 (7) класу Перечинської гімназії

ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

Керівником команди призначити Іванічко Марію Юріївну, учителя української мови та літератури Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу.

28 січня 2017 року – біологія – ЗІППО

  1. Кучака Максима Михайловича – учня 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур’я-Ремета;

  2. Голич Кароліну Василівну – ученицю 9 класу Зарічівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

  3. Олексійовця Тараса Олександровича – учня 10 (6) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  4. Симчину Анастасію Юріївну – ученицю 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  5. Федьковича Мар’яна Васильовича – учня 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

Керівником команди призначити Данканич Ганну Михайлівну, учителя біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур’я-Ремета.

31 січня 2017 року – фізика – ЗІППО

  1. Фекету Марію Михайлівну – ученицю 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур'я-Ремета.

  2. Петрішку Анастасію Ігорівну – ученицю 9 (5) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  3. Ситар Євгенію Мирославівну – ученицю 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур'я Пасіка; 

  4. Федьковича Мар’яна Васильовича – учня 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  5. Афанасьєва Романа Олеговича – учня 11 класу Перечинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Керівником команди призначити Воронич Людмилу Михайлівну, учителя фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур'я-Ремета.

01 лютого 2017 року – російська мова та література – ЗІППО

  1. Пастеляк Анастасію Олександрівну – ученицю 9 (5) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  2. Токар Валерію Русланівну – ученицю 9 (5) класу Перечинської гімназії

ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  1. Мацо  Крістіну Василівну – ученицю 10 (6) класу Перечинської гімназії

ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

Керівником команди призначити Козак Діану Михайлівну, учителя російської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур’я-Ремета.

02 лютого 2017 року – географія – ЗІППО

  1. Пиду Олександра Віталійовича – учня 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Порошково.

  2. Петрішка Анастасію Ігорівну - ученицю 9 (5) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  3. Ситар Євгенію Мирославівну - ученицю 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур'я Пасіка;

  4. Мигалину Богдана Ігоровича - учня 10 (6) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  5. Керецмана Валентина Владиславовича – учня 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

Керівником команди призначити Романко Людмилу Юріївну, учителя географії Тур’я Пасіцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

03 лютого 2017 року – трудове навчання (обслуговуюча) – Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Ужгородської міської ради Закарпатської області

  1. Ганчин Марію Олександрівну – ученицю 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Дубриничі;

  2. Белей Христину Михайлівну – ученицю 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур’я-Ремета.

Керівником команди призначити Бичку Валентину Степанівну, учителя трудового навчання загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Дубриничі.

03 лютого 2017 року – трудове навчання (технічна) – Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Ужгородської міської ради Закарпатської області

  1. Балога Василя Васильовича – учня 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур'я-Ремета;

  2. Опаленика Михайла Івановича – учня 11класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур'я-Ремета.

Керівником команди призначити Лабяка Івана Івановича, учителя трудового навчання загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур’я –Ремета.

  1. лютого 2017 року – інформатика – ДВНЗ «УжНУ»

  1. Афанасьєва Романа Олеговича – учня 11 класу Перечинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Керівником команди призначити Короля Володимира Юрійовича, учителя фізики Перечинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

06 лютого 2017 року - правознавство - ЗІППО

  1. Метенько Юлію Юріївну - ученицю 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур'я-Ремета; 

  2. Белей  Яну Василівну – ученицю 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур'я-Ремета; 

  3. Легезу Богдану Володимирівну – ученицю 10 класу Тур'я Пасіцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Керівником команди призначити Пилип Ельміру Елемирівну, учителя правознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тур’я -Ремета.

  1. лютого 2017 року – астрономія – ЗІППО

  1. Мигалину Богдана Ігоровича - учня 10 (6) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

  2. Прокіпчук Діану Іванівну - ученицю 11 (7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку

Керівником команди призначити Кедюлич Марію Іванівну, учителя астрономії Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку.

2. Керівникам шкіл забезпечити своєчасне відрядження учасників олімпіад, керівників команд та членів журі на ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (додатки №4, №25, №26 до

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Книга наказів наказ про впровадження та викладання предмета (2013-2018...

Методичні рекомендації щодо проведення та оформлення корекційно-відновлювальної...
Наказ мон від 20. 04. 2001 №330), Листом мон про планування діяльності, ведення документації та звітності усіх ланок психологічної...

Наказ по Гадяцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №4 від 26....
«Євро–2012» конкурс фотографій, футбольна вікторина; «Мова моя калинова» конкурс фотографій та слоганів. Але практично працював проект...

Комунальний заклад «дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного...
Положення експедиції (наказ монмсу №81 від 04. 02. 2013 р. «Про затвердження Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської...

Наказ
Про організацію та проведення Всеукраїнської акції „Живи, книго !в 2011 – 2012 н р.”

Наказ
На виконання рішення колегії Міністерства освіти І науки України від 26. 06. 2014 р протокол №4/5-2

Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних...
Затверджено Наказом Міністра освіти І науки України. Наказ №407 від 20. 05. 2004 р. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України...

Наказ
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

Наказ
Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 роки та плану

Наказ
Олімпіада з екології була проведена на базі Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка