Пошук по сайту


План. Основні відомості про Microsoft Office

План. Основні відомості про Microsoft Office

Сторінка1/6
  1   2   3   4   5   6


Лекція 2. Інтегрований пакет Microsoft Office 2003.План.

1. Основні відомості про  Microsoft Office 2003.

2. Запуск та інтерфейс програм.

3. Контекстні меню.

4. Смарт-теги.

5. Система довідки.

6. Керування документами.

 •  Створення документів;

 •  Відкриття документів;

 •  Збереження документів;

 •  Зведення документів;

 •  Захист документів;

 •  Пошук документів;

 •  Попередній перегляд і друк документів;

 •  Виправлення помилок;

 •  Перевірка правопису;

 •  Виділення, переміщення, копіювання об'єктів.

 

Рекомендована література:

 1. Дибкова Л.М. Інформатика та комп'ютерна техніка — Київ, 2002.

 2. Дж.Куртер., Маркви А. Microsoft Office 2000 учебний курс — СПб.: "Питер" 2001.

 3. Сокольський М. Windows 2000 Internet —М.: "Познавательная книга плюс" 2000.

 4. Баженов В.А., Венгерський П.С., Горлач В.М., Левченко О.М. Лізунов П.П., Гарвона В.С., Ананьєв О.М., Інформатика. Комп’ютерна техніка. Комп’ютерні технології., підручник для студентів вищих закладів освіти.—Київ, “Каравела”, 2003.

 5. Информатика для юристов и экономистов. Учебник для вузов. Под редакцией С.В.Симоновича. - СПб.: Питер, 2004.

 6. Конрад Кариберг Бизнес-анализ с помощью Excel 2000. — М.: "Вильямс" 2001.

 7. Родинсон С.М. Ассеss 2000, учебный курс — СПб.: "Питер" 2001.

 8. Бондаренко С.В., Бондаренко М.Ю. Word 2003. Популярный самоучитель. - СПб.: Питер, 2005.

 9. Руденко В.Д., Макарчик О.М., Патланжоглу О.М. Курс інформатики – Київ, “Фенікс”, 2001.

 10. Глушаков С.В., Ломоть Д.В.Базы данных. Учебный курс.— К.: Абрис 2000.1. Основні відомості про  Microsoft Office 2003

Нині на ринку  програмного забезпечення склалася така ситуація, при якій конкуренція у області продажу офісних пакетів практично відсутня.  Пакет   Microsoft Office  має репутацію універсального та найбільш ефективного комплекту програм для підготовки документів, обробки ділової  інформації та організації сумісної роботи  співробітників, забезпечення їх тісної взаємодії.

Під інтеграцією розуміють спільне використання інформації при розв’язанні різних прикладних задач.

Інтегровані пакети об'єднують у собі функціонально різноманітні програмні компоненти ППП загального призначення.

До них належать:

 • текстовий редактор;

 • електронна таблиця;

 • графічний редактор;

 • системи управління  базами даних;

 • комунікаційний модуль та ін.

 Існує декілька основних версій поставки комплекту, які відрізняються один від одного як по вартості, так і по кількості компонентів.

Повна версія   Microsoft - це програмний гігант, який ледь уміщується на 5 компакт-дисках. В його склад входять біля двох десятків окремих програм. Три з них включені у всі варіанти  Microsoft Office  - і з ними ми будемо працювати у першу чергу.

Стандартні програми.

 • Microsoft Word багатофункціональний  текстовий редактор, який при необхідності, може бути використаним для верстки текстів, створення  WWW- сторінок та інше.

 • Microsoft Excel – програма для створення та обробки електронних таблиць.

 • Microsoft Outlook могутній офісний менеджер, який поєднує в собі програму електронної пошти, програму для створення та відправки факсів, Планувальник зустрічей та контактів, записник та багато іншого. Більшість  достоїнств проявляється  тільки при роботі у локальній мережі, для Internet  ця програма  слабо пристосована.

Професійні програми.

Ці програми включені тільки у «професійну»  версію  Microsoft Office .

 • Microsoft  Accessпрограма для створення, використання та редагування баз даних.

 • Microsoft PowerPoint програма для підготовки презентацій, які включають  графічні, текстові, звукові і навіть відео елементи.

 • Microsoft Publisherпрограма  верстки  та дизайну текстових публікацій.

 • Microsoft FrontPageпрограма для створення та дизайну сторінок Internet.

Бізнес –додатки.

У складі Office 2003 з’явилися  програми – новачки – майже усі вони відносяться до «бізнес-класу» і будуть включені лише у склад найбільш коштовних та повних версій  Microsoft Office:

 • OneNote 2003 – програми для запису нотаток та управління ними. Використовуючи цю нову програму, можна записувати, упорядковувати та повторно використовувати нотатки на переносному, настільному або планшетному комп’ютері.

 • InfoPath 2003 – програма для збирання даних та управління ними – спрощує процес збирання інформації.

 • Project 2003 – бізнес-система для управління проектами.

 • Visio 2003 – програма для створення «ділової графіки» від невеличких та компактних  схем, які раніше приходилося конструювати у Word, до могутніх систем із зв’язаними  одна з іншою діаграммами, «деревами» та графіками.

Існують ще інші  офісні програми від Microsoft, які не входять ні в один  комплект поставки Microsoft Office, а якби «примикають» до нього. Це графічний пакет Picture-It, «домашній бухгалтер» Microsoft Moncy та інші. Усі ці програми у англомовному  виконанні.

Базовий пакет Microsoft Office сьогодні комплектується  пакетами оновлення SRI  -  він може використовуватися для безкоштовного скачування із сервера Microsoft.

Історія офісних програм, у тому вигляді, в якому ми зустрічаємо їх сьогодні, починається з 1981 р., коли компанія IBM випустила перший комп’ютер IBM PC.  Одночасно Microsoft, тоді ще невелика фірма, створила для неї  операційну систему MS DOS. У 1983 р. Microsoft випустила першу версію текстового редактора Word  для MS DOS. За допомогою Word можна було готувати і одночасно друкувати складні текстові документи .

Паралельно розвивалася нова операційна система Windows, яка повинна була прийти на заміну MS DOS.

У середині 80-х років з’явився ще один клас офісних програм – електронні таблиці. Пізніше  були розроблені й інші програми: PowerPoint, Access та ін. На початку 90-х років всі ці програми були об’єднані в єдиний пакет, так званий пакет Microsoft Оffice .

У подальшому розвиток Microsoft Оffice відбувався у двох напрямках (не враховуючи  постійне нарощування функціональності кожної із програм окремо). Перший напрямок це – поглиблення взаємної інтеграції програм Microsoft Оffice, другий – більш тісна інтеграція з Інтернет.  Другий напрямок вийшов на перший план у 1997 р., коли з’явилася версія пакета Microsoft Оffice 97.

Простежується ще один напрямок у розвитку пакета Microsoft Оffice -удосконалення механізмів спільної роботи групи користувачів над загальними документами.

Microsoft Оffice 2003 як будь-який сучасний програмний продукт дуже вимогливий до потужності комп’ютера. Якщо можливості Вашого комп’ютера не такі вже й великі, то треба або їх підвищити, або спробувати обійтися іншими програмами. Другим важливим параметром є об’єм оперативної пам’яті.

Для інсталяції програми потрібна велика кількість вільного місця на жорсткому диску. Потрібний об’єм залежить від варіанта, а також від конкретної конфігурації, яку Ви виберете. Інсталяція пакета здійснюється з дисковода CD-ROM (хоч це можна зробити і з допомогою ресурсів локальної мережі).

Microsoft Office 2003 заснована на   міцному   фундаменті попередніх версій,   тому вона зберегла присутню їй інтелектуальність, простоту використання та тісну інтеграцію окремих програм. Цей пакет призначений в першу чергу для кваліфікованих фахівців,  він дозволяє користуватися технологіями  Internet, вдосконалювати процес обробки великих об’ємів інформації. За допомогою нового пакету можна краще  виконувати свої повсякденні обов’язки, відслідковувати важливі контакти, реально оцінювати  фінансові перспективи, готувати переконливі пропозиції, створювати  вражаючі презентації та достойно подавати свою компанію в мережі Веб.

Але ви повинні знати, що корпорація Sun у 2000 році  надала  перший русифікований варіант свого безкоштовного офісного пакета  StarOffice, який працює під керівництвом ОС Linux. У 2001 році Sun випустила шосту версію пакета StarOffice, яка вже мала ціну 70 дол. Але перед цим був наданий пакет OpenOffice.org, який мало чим відрізнявся від коштовного.

При відносно невеликому об’ємі (50Mb) OpenOffice має повний набір програм для офісної роботи.2. Запуск та інтерфейс програм.
  1   2   3   4   5   6

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Програма Power Point є складовою частиною пакету для створення ділових...
Програма Power Point є складовою частиною пакету для створення ділових документів – Microsoft Office

Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України Зорянський...
Співвідношення "ідея практика знання" та використання його на уроках інформатики. Переваги проектної діяльності 13

Маркви А. Microsoft Office 2000 учебний курс спб.: "Питер" 2001. Островський В. А. Информатика
Баженов В. А., Венгерський П. С., Горлач В. М., Левченко О. М. Лізунов П. П., Гарвона В. С., Ананьєв О. М., Інформатика. Комп’ютерна...

Теоретичні відомості
Давньогрецький театр, лібрето, творчість В. А. Моцарта, відомості про оперу «Чарівна флейта»

Форми І методи роботи з обдарованими дітьми
Основні теоретичні відомості (властивості формулюються для натуральних чисел)

Черкаський державний бізнес-коледж
У посібнику подано основні теоретичні відомості з ділового українського мовлення, висвітлено питання правопису та загальні мовні...

План курсова робота 1 Правова держава І громадянське суспільство 1 план 2
Основні напрямки формування громадянського суспільства І правової держави в Україні 23

План-конспект уроку №8 Тема уроку: Робота з електронними таблицями, оформлення робочих листів
Познайомитись І програмою Microsoft Excel. Розглянути будову вікна програми Excel, елементи інтерфейсу нікім, навчитися розрізняти...

Лабораторна робота №1 Частина Інтерфейс браузера Internet Explorer. Основні навики роботи
Основним наповненням цього сервісу є гіпертекстові сторінки (Web сторінки). Для роботи з цими сторінками існують спеціальні програми...

Конспекти уроків
Тема. Загальні відомості про українську національну кухню. Раціональне харчуванняБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка