Пошук по сайту


Нака з

Нака з

Сторінка1/9
  1   2   3   4   5   6   7   8   9




ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ




Н А К А З
17. 04. 2013 м. Дніпропетровськ № 315/0/212-13



Про переможців ІІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2012/2013 навчальному році
На виконання наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 24 вересня 2012 року № 770/0/212-12 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів у 2012/2013 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вищих навчальних закладів та шкіл м. Дніпропетровська з 12 січня по 03 березня 2013 року проводився III етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з дисциплін: історії, інформатики, інформаційних технологій, хімії, біології, математики, екології, іноземних мов (англійської, іспанської, французької, німецької), правознавства, російської мови і літератури, економіки, педагогіки та психології, трудового навчання, української мови і літератури, географії, фізики, астрономії, фізичної культури та спорту, курсу "Людина і світ",.

За підсумками проведення
Н А К А З У Ю:
1. Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1):

дипломом І ступеня;

дипломом II ступеня;

дипломом III ступеня.

2. Звільнити від державної підсумкової атестації з відповідного предмета переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2012/2013 навчального року.

3. Оголосити подяку департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації членам оргкомітетів та журі за активну участь у підготовці і проведенні обласних олімпіад, згідно списку (додаток 2).

4. Керівникам управлінь, відділів освіти:

4.1. Провести нагородження переможців обласних олімпіад по регіонах області до кінця навчального року.

4.2. Вжити заходів щодо заохочення вчителів, учні яких стали переможцями III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2012/2013 навчального року (додаток 3).

5. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на заступника начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти – начальника відділу загальної середньої освіти Гаврилюк С.В., контроль – на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г.

Директор департаменту

освіти і науки облдержадмінстрації О.І. ДЕМЧИК

ЗАВІЗУВАЛИ:

Заступник директора департаменту

освіти і науки облдержадміністрації А.Л. ДЕМУРА



Начальник управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти





В.Г. СЕРЕДНЯ


Заступник начальника відділу кадрового та організаційно-документального забезпечення





О.В. ЛИМАРЕНКО



Заступник начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти – начальник відділу загальної середньої освіти





С.В. ГАВРИЛЮК



Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу кадрового та організаційно-документального забезпечення





А.М. КУРУШКІНА


Виконавець:
Старший викладач ДОІППО





А.В. СКОРОБОГАТОВ


Додаток 1

до наказу департаменту освіти і

науки облдержадміністрації

17. 04.2013 № 315/0/212-13

Список

переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, яких нагороджено
ДИПЛОМАМИ І СТУПЕНЯ

З історії

Лук’янець Анастасія Сергіївна, учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 50;

Подкін Андрій Сергійович, учень 8 класу Нікопольської спецшколи № 5;

Самойленко Станіслав Андрійович, учень 9 класу НВК № 12 м. Дніпропетровська;

Гончарова Марія Костянтинівна, учениця 10 класу СЗШ № 44 м. Дніпродзержинська;

Боярчук Віктор Іванович, учень 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 130;

Лях Михайло Андрійович, учень 10 класу Криворізької гімназії № 95;

Мазур Тетяна Сергіївна, учениця 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 116;

Черніков Денис Юрійович, учень 10 класу ліцею «Самара» м. Новомосковська;

Грицаюк Антон Вікторович, учень 11 класу Дніпропетровського міського юридичного ліцею;

Сокол Артур Володимирович, учень 11 класу СЗШ № 44 м. Дніпродзержинська

Цоуфал Євгеній Вікторович, учень 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 111.
З інформатики

Крищик Євгенія Петрівна, учениця 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Федоряка Дмитро Сергійович, учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Фоменко Володимир Андрійович, учень 10 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Селіванов Андрій Андрійович, учень 10 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю" м. Дніпропетровська;

Михайлюк Владислав Юрійович, учень 10 класу комунального закладу «Ліцей» м. Орджонікідзе;

Бронніков Георгій Олегович, учень 9 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 м. Кривого Рогу;

Хлопонін Кирило Євгенович, учень 9 класу ліцею природничо-наукового навчання м. Жовті Води;

Чумак Тимофій Вікторович, учень 8 класу ліцею природничо-наукового навчання м. Жовті Води.
З інформаційних технологій

Омельченко Данило Володимирович, учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Хабарлак Костянтин Сергійович, учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Северін Дмитро Олександрович, учень 10 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Сотничек Михайло, учень 9 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська.
З хімії

Поливанов Єгор Андрійович, учень 8 класу КЗ Олександрівської СЗШ Дніпропетровського району;

Рак Тетяна Валеріївна, учениця 8 класу КЗ Підгородненської СЗШ № 3 Дніпропетровського району;

Ковницька Інга Сергіївна, учениця 8 класу Криворізької Центрально- Міської гімназії м. Кривого Рогу;

Короленко Олександра Михайлівна, учениця 9 класу НВК-ліцею № 100

м. Дніпропетровська;

Луценко Антон Сергійович, учень 9 класу Технічного ліцею м. Дніпродзержинська;

Коровін Георгій Олександрович, учень 9 класу Центрально-Міського ліцею м. Кривого Рогу;

Караваєв Костянтин Дмитрович, учень 10 класу ліцею інформаційних технологій м. Дніпропетровська;

Савицька Євгенія Олександрівна, учениця 10 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Кулик Олексій Володимирович, учень 10 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Завалій Катерина Вадимівна, учениця 10 класу СБШ № 23 м. Дніпропетровська;

Толіашвілі Микита Дмитрович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Дзюба Владислав Євгенійович, учень 11 класу НВК № 36 м. Дніпродзержинська;

Курілін Олексій Юрійович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Бардадим Роман Ігорович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро».
З біології

Ніконенко Анастасія Ярославівна, учениця 8 класу ліцею інформаційних технологій м. Дніпропетровська;

Бублик Марія Михайлівна, учениця 8 класу ЗНЗ № 3 м. Синельникове;

Колбасін Павло Олександрович, учень 9 класу гуманітарно-технічного ліцею № 129 м. Кривого Рогу;

Солодаренко Дмитро Михайлович, учень 9 класу ЗСШ № 3 м. Павлограда;

Шевченко Дар'я Володимирівна, учениця 9 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Загородній Дмитро Олегович, учень 10 класу КЗО «Фінансово-економічний ліцей» м. Дніпропетровська;

Легка Любов Олексіївна, учениця 10 класу СЗСШ № 67 м. Дніпропетровська;

Тарнопольська Дар'я Сергіївна, учениця 10 класу Українсько-Американського ліцею м. Дніпропетровська;

Міленко Юлія Вікторівна, учениця 10 класу ЗСШ № 6 м. Нікополя;

Савицька Євгенія Олександрівна, учениця 10 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Лебеденко Єлизавета Євгенівна, учениця 10 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Толіашвілі Микита Дмитрович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Лобунько Катерина Олександрівна, учениця 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Юсіфова Мілена Іршадівна, учениця 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Воробйов Микита Олександрович, учень 11 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;

Тиква Олександр Сергійович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро».
З математики

Миргородський Олександр Валерійович,учень 7 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 107 м.  Кривого Рогу;

Широян Давид Арменович, учень 8 класу ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара м. Дніпропетровська;

Трактинський Віталій Олегович, учень 8 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Чумак Тимофій Вікторович,учень 8 класу ліцею природничо-наукового навчання м. Жовті Води;

Пеня Олександр Романович, учень 9 класу ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара м. Дніпропетровська;

Татянко Олександр Михайлович, учень 9 класу гімназії № 95 м. Кривого Рогу.

Комаров Єгор Олегович, учень 10 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Селіванов Андрій Андрійович, учень 10 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Головко Максим Геннадійович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю.
З екології

Сидоренко Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу КЗ Партизанської СШ Дніпропетровського району;

Багач Тамара Олександрівна, учениця 10 класу Троїцької ЗШ І-ІІІ ст. Павлоградського району;

Ізмайлова Ольга Борисівна, учениця 11 класу Криворізького природничо-наукового ліцею м. Кривого Рогу;

Кісь Олександр Олександрович, учень 11 класу ЗСШ № 25 м. Дніпропетровська;

Демяненко Лілія Едуардівна, учениця 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Богуславська Марина Андріївна, учениця 11 класу Українсько-Американського ліцею м. Дніпропетровська.
З англійської мови

Князюк Яна Олегівна, учениця 9 класу загальноосвітнього ліцею м. Орджонікідзе;

Клименков Станіслав Віталійович, учень 9 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;

Макієвська Жанна Борисівна, учень 10 класу колегіум № 16 м. Дніпродзержинська;

Козатенкова Христина Сергіївна, учениця 11 класу Центрально-Міського ліцею м. Кривого Рогу;

Арабський Олександр Олегович, учень 11 класу колегіуму № 16 м. Дніпродзержинська;

Веретельник Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу СЗШ № 22 м. Дніпропетровська;

Топчий Катерина Олексіївна, учениця 11 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська.
З іспанської мови

Цегельська Руслана Михайлівна, учениця 9 класу СЗШ № 71 м. Кривого Рогу;

Мудрицька Маргарита Олексіївна, учениця СЗШ № 71 м. Кривого Рогу;

Турканов Єгор Олександрович,учень 11 класу СЗШ № 71 м. Кривого Рогу.
З французької мови

Рябініна Ангеліна Сергіївна, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 126 з поглибленим вивченням французької мови м. Дніпропетровська;

Мікуленко Ольга Євгеніївна, учениця 10-го класу спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 71 м. Кривого Рогу;

Лапко Анна Олександрівна, учениця 11-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 126 з поглибленим вивченням французької мови м. Дніпропетровська.
З німецької мови

Колбасін Павло Олександрович, учень 9 класу гуманітарно-технічного ліцею № 129 м. Кривого Рогу;

Босова Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу ліцею інформаційних технологій м. Дніпропетровська;

Данілова Катерина Дмитрівна, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 20 з поглибленим вивченням німецької мови м. Кривого Рогу;
З правознавства

Журавель Анастасія Євгенівна, учениця 9 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;

Алмаз Дар’я Юріївна, учениця 9 класу Нікопольської гімназії № 15;

Портна Анастасія Андріївна, учениця 9 класу Нікопольської СЗШ № 24;

Пшеничникова Вероніка Ігорівна, учениця 10 класу Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді;

Гоцин Дмитро Романович, учень 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 41.
З російської мови і літератури

Аміс Дар’я Костянтинівна, учениця 8 класу СЗШ № 135 м. Дніпропетровська;

Коденчук Карина Миколаївна, учениця 8 класу СЗШ № 26 м. Дніпропетровська;

Бут Олександр Андрійович, учень 9 класу НВК № 99 м. Дніпропетровська;

Ткачук Карина Григорівна, учениця 9 класу НВК № 99 м. Дніпропетровська;

Єрмак Наталія Юріївна, учениця 10 класу ліцею інформаційних технологій м. Дніпропетровська;

Сірко Дарина Петрівна, учениця 10 класу Українсько-Американського ліцею м. Дніпропетровська;

Заброда Юлія Сергіївна, учениця 11 класу гімназії № 3 м. Дніпропетровська;

Гречка Станіслав Олександрович, учень 11 класу гімназії № 3 м. Дніпропетровська.
З економіки

Фойнич Едуард Костянтинович, учень 9 класу НВК-ліцею № 100 м. Дніпропетровська;

Спіріна Валерія Андріївна,учениця 10 класу фінансово-економічного ліцею м. Дніпропетровська;

Іотова Катерина Олександрівна, учениця 10 класу НВК-ліцею № 100 м. Дніпропетровська;

Бандура Валентина Миколаївна, учениця 10 класу НВК №57 м. Дніпропетровська;

Балаш Олена Олександрівна, учениця 11 класу фінансово-економічного ліцею м. Дніпропетровська;

Жуковська Анна Олегівна, учениця 11 класу фінансово-економічного ліцею м. Дніпропетровська.
З педагогіки та психології

Мандзюк Валерія, учениця 11 класу гімназії № 91 м. Кривого Рогу;

Хабеця Ольга, учениця 11 класу педагогічної гімназії м. Кривого Рогу;

Козатенкова Христина, учениця 11 класу Центрально-Міського ліцею м. Кривого Рогу.
З трудового навчання

Шумінова Наталія Володимирівна, учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи № 135 м. Дніпропетровська;

Раєвська Ірина Олександрівна, учениця 10 класу КЗ "НСЗШ" №2 м. Нікополя;

Заремська Ольга Валеріївна, учениця 9 класу загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. № 88 м. Кривого Рогу;

Пунтус Валерія Олексіївна, учениця 9 класу загальноосвітньої школи № 19 м. Павлограда;

Шмигельський Володимир Андрійович, учень 8 класу Криничанської середньої загальноосвітньої школи Солонянського району;

Махонько Артур Андрійович, учень 11 класу Криворізької педагогічної гімназії;

Мульганов Костянтин Юрійович, учень 11 класу Новопільського НВК Криворізького району.
З української мови і літератури

Климова Юлія Євгеніївна, учениця 8 класу ЗШ № 5 м. Павлограда;

Гресь Ольга Євгеніївна, учениця 8 класу ЗШ № 126 м. Кривого Рогу;

Прогонна Ольга Олегівна, учениця 9 класу Васильківської СЗШ № 2 Васильківського району;

Алмаз Дар’я Юріївна, учениця 9 класу гімназії № 15 м. Нікополя;

Березкіна Наталія Олександрівна, учениця 10 класу ЗШ № 9 м. Павлограда;

Кириченко Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу СЗШ № 138 м. Дніпропетровська;

Кобякова Марія Володимирівна, учениця 11 класу гімназії № 3 м. Дніпропетровська;

Мельник Мар’яна Андріївна, учениця 11 класу Царичанської ЗОШ Царичанського району.
З географії

Смірнов Сергій Сергійович, учень 8 класу Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 з поглибленим вивченням німецької мови;

Затолока Галина Сергіївна, учениця 9 класу СЗШ №3 з профільними класами імені М.  Островського м. Жовті Води;

Литвиненко Владислава Володимирівна, учениця 10 класу СЗШ №44 м. Дніпродзержинська;

Якубовська Любов Олександрівна, учениця 10 класу СЗШ №3 з профільними класами імені М. Островського м. Жовті Води;

Сірий Богдан Сергійович, учень 10 класу СЗШ №3 з профільними класами імені М.  Островського м.  Жовті Води;

Сторчак Світлана Олександрівна, учениця 11 класу КЗ Новоолександрівської СЗШ Дніпропетровського району;

Галясов Владислав Михайлович, учень 11 класу СЗШ № 18 м. Новомосковська;

Кривонос Людмила Василівна, учениця 11 класу Зорянської СЗШ І – ІІІ ст. Межівського району.
З фізики

Покотило Богдан Олександрович, учень 8 класу КЗО »Технічний ліцей №1« м. Дніпродзержинська;

Чумак Тимофій Вікторович, учень 8 класу КЗО »Ліцей природничо-наукового навчання» м. Жовті Води;

Цимбаліста Євгенія Сергіївна, учениця 8 класу КЗО «Ліцей інформаційних технологій при ДНУ» м. Дніпропетровська;

Луценко Антон Сергійович, учень 9 класу КЗО «Технічний ліцей №1» м. Дніпродзержинська;

Круковський Дмитро Олександрович, учень 9 класу КЗО «Ліцей інформаційних технологій при ДНУ» м. Дніпропетровська;

Кравець Альона Сергіївна, учениця 9 класу КЗО «Міський ліцей» м. Павлограда;

Зионг Кім Куокович, учень 9 класу КЗО «Ліцей інформаційних технологій при ДНУ» м. Дніпропетровська;

Комаров Єгор Олегович, учень10 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Бас Іван Костянтинович, учень10 класу КЗО «Ліцей інформаційних технологій при ДНУ» м. Дніпропетровська;

Дмитрієв Микита Сергійович, учень10 класу КЗО «Ліцей інформаційних технологій при ДНУ» м. Дніпропетровська;

Селіванов Андрій Андрійович, учень10 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Мінаєв Павло Євгенійович, учень11 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Удовенко Едуард Станіславович, учень11 класу КЗО ССЗШ №23 м. Дніпропетровська;

Бічай Костянтин Романович , учень11 класу КЗО «Ліцей інформаційних технологій при ДНУ» м. Дніпропетровська;

Сідоров Олексій Олександрович, учень 11 класу КЗО «Технічний ліцей №1» м. Дніпродзержинська;

Кістол Роман Андрійович, учень 11 класу КЗО «Ліцей інформаційних технологій при ДНУ» м. Дніпропетровська;
З астрономії

Черкас Ігор Володимирович, учень НВО ліцей НІТ м. Дніпроджержинська;

Федоряка Дмитро Сергійович, учень 11 класу КЗО «Ліцей інформаційних технологій при ДНУ» м. Дніпропетровська;

Компанієць Олена Володимирівна, учениця 11 класу Жовтневого ліцею м. Кривого Рогу.
З фізичної культури та спорту

Власенко Ірина, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу № 139 м. Дніпропетровська;

Стрижевський Максим, учень 11 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129.
З курсу "Людина і світ"

Рижук Надія Ігорівна, учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 71 м. Кривого Рогу;

Красюк Юлія Віталіївна, учениця 11 класу Павлоградської загальноосвітньої школи № 17.
ДИПЛОМАМИ ІІ СТУПЕНЯ

З історії

Цимбал Антон Вадимович, учень 8 класу НВО-ліцей НІТ м. Дніпродзержинська;

Гуртовий Юрій Валентинович, учень 8 класу Магдалинівської ЗОШ Магдалинівського району;

Юрченко Владислав Юрійович, учень 8 класу Солонянської СЗШ № 1 Солонянського району;

Шарлаєв Єгор Євгенович, учень 8 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Курицина Єлизавета Едуардівна, учениця 9 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;

Волок Валерій Павлович, учень 9 класу ліцею «Самара» м. Новомосковська;

Ємельянов Іван Володимирович, учень 9 класу СЗШ № 1 м. Тернівки;

Войченко Ярослав Сергійович, учень 9 класу Ляшківської ЗОШ Царичанського району;

Дяченко Дмитро Геннадійович, учень 10 класу технічного ліцею м. Дніпродзержинська;

Машевський Владислав Миколайович, учень 10 класу ЗОШ № 3 м. Вільногірська;

Гончаренко Дмитро Юрійович, учень 10 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129;

Крихта Валерія Юріївна, учениця 10 класу Нікопольської СЗШ № 13;

Черніков Дмитро Юрійович, учень 10 класу ліцею «Самара» м. Новомосковська;

Кутало Назар Вадимович, учень 10 класу СЗШ № 5 м. Тернівки;

Чопова Олена Олександрівна, учениця 10 класу Верхівцевського НВК Верхньодніпровського району;

Сиса Артур Олександрович, учень 10 класу Єлізарівської СЗШ Солонянського району;

Власенко Анатолій Володимирович, учень І курсу Тернівського професійного гірничого ліцею;

Підлубна Владислава Романівна, учениця 11 класу НВК № 139 м. Дніпропетровська;

Ткаченко Іларіон Павлович, учень 11 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;

Ковальчук Дмитро Сергійович, учень 11 класу Жовтоводської гуманітарної гімназії імені Лесі Українки;

Галясов Владислав Михайлович, учень 11 класу СЗШ № 18 м. Новомосковська;

Тарасова Ганна Анатоліївна, учениця 11 класу ЗШ № 19 м. Павлограда;

Брижатюк Альона Олександрівна, учениця 11 класу Верхівцевського НВК Верхньодніпровського району;

Ємець Тарас Віталійович, учень 11 класу Башмачанської СЗШ Солонянського району.
З інформатики

Яцура Максим Володимирович, учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю" м. Дніпропетровська;

Головко Максим Геннадійович, учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю" м. Дніпропетровська;

Виноградов Юрій Борисович, учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю" м. Дніпропетровська;

Зуєв Дмитро Олегович, учень 11 класу Павлоградського міського ліцею м. Павлограда;

Хабарлак Костянтин Сергійович, учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Коренко Олександр Олегович, учень 11 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 м. Кривого Рогу;

Шаравара Володимир Володимирович, учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Іванова Кіра Ігорівна, учениця 10 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю" м. Дніпропетровська;

Ужва Дмитро Геннадійович, учень 10 класу ліцею природничо-наукового навчання м. Жовті Води;

Штиря Олексій Володимирович, учень 10 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Сьомін Олексій Дмитрович, учень 10 класу Павлоградського міського ліцею м. Павлограда;

Слугін Михайло Дмитрович, учень 10 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Шуліков Арсеній Владиславович, учень 9 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю" м. Дніпропетровська;

Круковський Дмитро Олександрович, учень 9 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Мосін Антон Васильович, учень 9 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 м. Кривого Рогу;

Софійченко Ігор Ігорович, учень 8 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Можвило Владислав Анатолійович, учень 8 класу НВО ліцей НІТ м. Дніпродзержинська.
З інформаційних технологій

Совгіренко Тарас Геннадійович, учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Драгун Станіслав Ігорович, учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Лемешенко Станіслав Ігорович, учень 11 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 м. Кривого Рогу;

Шаравара Володимир Володимирович, учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Сафонов Єгор Андрійович, учень 10 класу Криворізького Жовтневого ліцею м. Кривого Рогу;

Антонюк Владислав, учень 10 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Дніпропетровська;

Соловей Олександр Олександрович, учень 8 класу КЗО «Олександропільський НВК І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області»;

Чернeва Маргарита Олександрівна, учениця 9 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 м.  Кривого Рогу.
З хімії

Підгребельний Дмитро Ігорович, учень 8 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;

Субота Катерина Тарасівна, учениця 8 класу НВК № 131 м. Дніпропетровська;

Хвастунов Денис Ігорович, учень 8 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Савченко Роман Андрійович, учень 8 класу НВК № 13 м. Дніпродзержинська;

Полюдов Антон Олександрович, учень 8 класу Нікопольської спеціалізованої природничо-математичної школи при ДНУ ім.О. Гончара;

Лобарчук Катерина Вікторівна, учениця 9 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;

Горяной Сергій Володимирович, учень 9 класу ліцею природничо-наукового навчання м. Жовті Води

Бойченко Аліна Олександрівна, учениця 9 класу СШ № 6 м. Нікополя;

Розуменко Олена Юріївна, учениця 9 класу Нікопольської спеціалізованої природничо-математичної школи при ДНУ ім.О. Гончара;

Шуліков Арсеній Владиславович, учень 9 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Біла Катерина Олександрівна, учениця 10 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;

Бугременко Олександр Ігорович, учень 10 класу Олександрівської СЗШ Дніпропетровського району;

Черніков Дмитро Юрійович, учень 10 класу ліцею «Самара» м. Новомосковська;

Чопенко Роман Вікторович, учень 10 класу Олександрівської СЗШ Дніпропетровського району;

Робота Дмитро Віталійович, учень 10 класу Дніпровської СЗБШ Верхньодніпровського району;

Сотник Володимир Сергійович, учень 10 класу Технічного ліцею м. Дніпродзержинська;

Долгіх Ростислав Анатолійович, учень 10 класу Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81;

Аміс Олексій Костянтинович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Євдомаха Марина Іванівна, учениця 11 класу Нікопольської спеціалізованої природничо-математичної школи при ДНУ ім.О. Гончара;

Тиква Олександр Сергійович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Арутюнян Ерік Єрвандович, учень 11 класу СЗШ № 5 м. Нікополя;

Лютова Олександра Олегівна, учениця 11 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;

Яшниченко Руслан Станіславович, учень 11 класу СЗШ № 68 м. Кривого Рогу;

Козуль Марія Ігорівна, учениця 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Баден Марія Валеріївна, учениця СЗШ № 5 м. Нікополя;
З біології

Юнусова Рімма Асіфівна, учениця 8 класу Кіровської СЗШ Дніпропетровського району;

Шульга Марина Миколаївна, учениця 8 класу природничо-наукового ліцею м. Жовті Води;

Старик Тимофій Володимиров, учень 8 класу ЗСШ № 5 м. Тернівки;

Танчик Маргарита Геннадіївна, учениця 8 класу Богуславської ЗСШ Павлоградського району;

Чорноброва Валерія Дмитрівна, учениця 9 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Жабський Дмитро Костянтинович, учень 9 класу КЗО ЗСШ № 44 м. Дніпропетровська;

Черневська Діана Володимирівна, учениця 9 класу КЗО ЗСШ №2 м. Орджонікідзе;

Кретов Владислав Олександрович, учень 9 класу КЗО Фінансово-економічний ліцей м. Дніпропетровська;

Кириченко Олександр Вікторович, учень 9 класу Орлівщинської НСЗШ Новомосковського району;

Гриценко Андрій Михайлович, учень 10 класу КЗО Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю;

Молокова Ірина Олександрівна, учениця 10 класу ЗСШ № 6 м. Павлограда;

Лихолат Єдуард Анатолійович, учениця 10 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Караваєв Костянтин Дмитрович, учень 10 класу КЗО Ліцею інформаційних технологій м. Дніпропетровська;

Явдошляр Юлія Андріївна, учениця 10 класу Солонянської ЗСШ №1 Солонянського району;

Купчененко Марк Олександрович, учень 10 класу Ліцею природничо-науковиого навчання м. Жовті Води;

Лук'яненко Олександра Максимівна, учениця 10 класу КЗО НВК №100 м. Дніпропетровська;

Меркулова Валерія Борисівна, учениця 10 класу НВК №12 м. Дніпропетровська;

Черевань Юлія Олександрівна, учениця 10 класу Слав’янської ЗСШ Межівського району;

Некрасова Олена Олександрівна, учениця 11 класу ЗСШ № 17 м. Павлограда;

Прудченко Наталія Іванівна, учениця 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Заболотна Анна Юріївна, учениця 11 класу КЗ «СЗШ №2» м. Орджонікідзе;

Галясов Владислав Михайлович, учень 11 класу СЗШ № 18 м. Новомосковська;

Панченко Марина Володимирівна, учениця 11 класу Ліцею природничо-науковиого навчання м. Жовті Води;

Макаренков Максим Альбертович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Козуль Марія Ігорівна, учениця 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Євдомаха Марина Іванівна, учениця 11 класу КЗ «Спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів при ДНУ імені Олеся Гончара».
З математики

Маслова Єлизавета Валеріївна ,учениця 7 класу гімназії № 49 м. КривогоРогу;

Чорнокнижний Олексій Сергійович ,учень 8 класу НВК № 35 «Імпульс» м. Кривого Рогу;

Дзендзюра Ярослав Сергійович, учень 8 класу НВК № 148 спеціалізованої школи-дошкільного закладу «Планета щастя» м. Дніпропетровська;

Хорош Єлизавета Олександрівна, учениця 8 класу Дніпропетровськогообласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Слабко Дмитро Андрійович, учень 8 класу ліцею природничо-наукового навчання м. Жовті Води;

Луценко Антон Сергійович, учень 9 класу КЗ «Технічний ліцей» м. Дніпродзержинська;

Круковський Дмитро Олександрович, учень 9 класу ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара м. Дніпропетровська;

Гречин Кирило Олександрович, учень 9 класу КЗ «Технічний ліцей» м. Дніпродзержинська;

Жабський Дмитро Костянтинович, учень 9 класу спеціалізованої школи № 44 природничо-медичного профілю м. Дніпропетровська;

Олійник Давид Сергійович, учень 9 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Тарасенко Владислав Вадимович, учень 10 класу ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара м. Дніпропетровська;

Бас Іван Костянтинович, учень 10 класу ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара м. Дніпропетровська;

Михайлюк Владислав Юрійович, учень 10 класу КЗ «Ліцей» м. Орджонікідзе;

Іванова Кіра Ігорівна, учениця 10 класу Дніпропетровськогообласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Слугін Михайло Дмитрович, учень 10 класу ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара м. Дніпропетровська;

Фісун Єгор Владиславович, учень 10 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Мінаєв Павло Євгенійович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

Волков Олексій Сергійович, учень 11 класу гімназії № 95 м. Кривого Рогу;

Курдюк Андрій Ігорович, учень 11 класу КЗ «Технічний ліцей» м. Дніпродзержинська;

Залікман Анна Владиславівна, учениця 11 класу ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара м. Дніпропетровська;

Федоряка Дмитро Сергійович ,учень 11 класу ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара м. Дніпропетровська.
З екології

Касперук Карина Аркадіївна, учениця 10 класу ЗСШ № 4 м. Павлограда;

Щербина Володимир Олександрович, учень спеціалізованої школи еколого-економічного профілю № 67 м. Дніпропетровська;

Подвалюк Олена Григорівна, учениця 10 класу Лозуватської ЗСШ № 1 Криворізького району;

Кіперь Наталя Костянтинівна, учениця 10 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Гончаренко Сніжана Сергіївна, учениця 10 класу Фінансово-економічного ліцею м. Дніпропетровська;

Литвиненко Дмитро Евгенович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Паденко Юлія Олександрівна, учениця 11класу ЗНЗ № 3 м. Синельникове;

Макаренков Максим Альбертович, учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»;

Теребова Аліса Олександрівна, учениця 11 класу Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді;

Біленко Ганна Юріївна, учениця 11 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;

Пятачук Юлія Олександрівна, учениця 11 класу Хіміко-екологічного ліцею м. Дніпропетровська;

Токар Олександра Михайлівна, учениця 11 класу Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді;

Співак Марія Олександрівна, учениця 11 класу Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді.
З англійської мови

Дєточка Марія Юріївна, учениця 9 класу СЗШ № 71 м. Кривого Рогу;

Журавель Анастасія Євгенівна, учениця 9 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;

Гольєва Дар’я Олександрівна, учениця 9 класу Українсько–Американського ліцею м. Дніпропетровська;

Шакір’янова Анастасія Вадимівна, учениця 10 класу гуманітарно–технічного ліцею № 129 м. Кривого Рогу;

Скрябіна Ольга Миколаївна, учениця 10 класу НВК–ліцею № 100 м. Дніпропетровська;

Маляренко Марина Олександрівна, учениця 11 класу гімназії № 7 м. Нікополя;

Мороз Павло Васильович, учень 11 класу технічного ліцею
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Затвердити Умови проведення обласного фестивалю інформаційних учнівських проектів з літератури (додаток 1)

Нака з
Затвердити план роботи з обдарованими дітьми Білоцерківського району на 2015/ 2016 навчальний рік (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про затвердження Перспективного плану контролю за діяльністю навчальних закладів м. Кривого Рогу на 2017 2019 рр

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про затвердження Базового переліку засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової...

Нака з
Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, тел: (0352) 52-23-53, факс: (0352) 52-32-28, e-mail

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

l.lekciya.com.ua
Головна сторінка